icon mark

قیمت کفسابی سنگ

قیمت کفسابی سنگ

معمولا اولین موردی که در ترمیم و بازسازی ظاهر انواع سنگ به ذهن خطور میکند قیمت کفسابی سنگ و بصرفه بودن تعرفه های آن است، اما آیا میدانستید که هزینه کفسابی بسیار پایینتر از نظافت های ماهیانه یا هفتگی ساختمان و حتی بسیار کمتر از تعمیرات سنگ و سرامیک است ؟!


اگر نیاز به استعلام هزینه و برآورد قیمت کفسابی راه پله و پارکینگ و یا تخمین قیمت کفسابی منزل و محل کارتان دارید عواملی در میزان آن تاثیر گذار خواهد بود که در این صفحه نسبت به ارائه آن اقدام میکنیم.

معمولا امکان دارد بخاطر رفت و آمد زیاد، ریختن روغن یا مواد اسیدی و عواملی دیگر، کف پارکینگ و ساختمان، کثیف یا کدر شده و زیبایی خودش را از دست داده باشد.


اما آیا میدانستید که با کفسابی سنگ و فقط در عرض چند ساعت میتوانید با کمترین هزینه، کف ساختمان و پارکینگ را ترمیم و ظاهر آن را برای چندین سال حتی بیشتر از روز اول براق و نو کرد؟؟

در صورتی که نیاز به اطلاعات کافی و نحوه خدمات کفسابی دارید از سایر مقالات ما در سایت اینترساب دیدن فرمایید تا تصاویر و ویدئوها شما را در این حرفه بیشتر راهنمایی کند.

09125289159 

کفسابی ساسانی (استعلام فوری قیمت)

 

 

icon mark  قیمت کفسابی موزاییک

قیمت کفسابی موزاییک

جای لاستیک خودروها بر روی کف پارکینگ و حیاط ساختمان و همچنین ریختن روغن ماشین تنها گوشه ای از عوامل ایجاد سیاهی و کثیفی موزاییک میباشد که باعث ایجاد ظاهری کثیف برای اکثر آپارتمان ها شده است.

قیمت کفسابی موزاییک توسط متخصصین اینترساب در سراسر شهرهای ایران تضمین خواهد شد و اطمینان خاطر میدهیم که در کنار کیفیت بالای کار، ارزانترین هزینه را پرداخت خواهید کرد.

علت قیمت ارزان کفسابی موزاییک در اینترساب فقط این است که مبنای کاری ما موفقیت گروه تخصصی در تعداد بالای خدمات دریافتی میباشد که دریافت سود کمتر باعث این اعتماد در بین مشتریان ما شده است.

گروه اینترساب با داشتن متخصصین سنگ بهترین روشها و مواد نانو را برای ترمیم خرابی و نو کردن ظاهر موزاییک استفاده میکند، به همین علت در تمام روزهای هفته و بصورت 24 ساعته میتوانید کلمه کفسابی موزاییک را به همراه متراژ محل مورد نظر به شماره 09125289159 پیامک کنید و یا از طریق فرم ارتباط آنلاین در گوشه پایین صفحات سایت نسبت به استعلام فوری قیمت اقدام کنید

قیمت کفسابی موزاییک در کرج، شرق و غرب تهران، شمال و جنوب تهران،  تبریز، مازندران و گیلان، اصفهان، شیراز، سمنان، آذربایجان شرقی و غربی، خراسان رضوی و شمالی، قزوین، همدان، اهواز و خوزستان و تمامی شهرهای ایران عزیز یکسان میباشد که اینترساب این موضوع را بهمراه کیفیت برای شما تضمین میکند.

09125289159 

کفسابی ساسانی (استعلام فوری قیمت)

 

icon mark  قیمت کفسابی سرامیک

 کفسابی سرامیک منزل

کفسابی سنگ و سرامیک باید در عین پایین بودن هزینه های خدمات، کیفیت بالا و ماندگاری طولانی مدتی داشته باشد و به نحوی انجام گردد که تازگی سنگ و جلای کف حفظ شود.

با انجام یک کفسابی توسط متخصصین سنگ، تمامی کثیفی ها، اسیدی شدن انواع سنگ، سوراخ ها، ترک ها از روی سنگ و سرامیک از بین خواهد رفت و از طرف دیگر هزینه کفسابی سرامیک، برای شما تا چند سال تعرفه های نظافت به صورت قابل توجهی کاهش میابد.

برای کاهش هزینه های نگهداری سنگ و سرامیک، علاوه بر نظافت منظم، تعدادی مرحله اضافی نیز وجود دارند که صاحبان خانه و محیط های کاری در صورت داشتن وقت مناسب می توانند برای حفظ کف سنگ و سرامیک خود انجام دهند که مهمترین این موارد عبارتند از:

*از پاک کننده های ساینده و هرگونه پاک کننده با pH اسیدی، مانند آب لیمو یا سرکه اجتناب کنید.

*لکه ها در اسرع وقت پاکسازی کنید.

*به طور دوره ای کف را درزبندی کنید تا سطح سنگ سخت شود.

در صورتی که موارد بالا را رعایت کنید کف منزل آسیب کمتری میبیند اما اگر با رفت و آمدهای بسیار یا افتادن اجسام، ریختن مواد اسیدی، چسب های موکت و علل دیگر ظاهر کف ساختمان کثیف شده است میبایست در اولین فرصت نسبت به ترمیم آن اقدام کنید و این کار را میتوانید با کمترین تعرفه به متخصصین سنگ اینترساب بسپارید. قیمت کفسابی سرامیک در اینترساب باعث شده مشتریان زیادی از سراسر کشور این نوع خدمات را به ما بسپارند و از کفسابی ارزان سرامیک در کنار کیفیت بالا رضایت داشته باشند.

 

09125289159

کفسابی ساسانی (استعلام فوری قیمت)

 

icon mark  قیمت سنگسابی

 

کفسابی سرامیک

ترمیم سنگ‌ شکسته، رفع تیزی های سنگ، ترمیم و اصلاح فضاهای خالی بین سنگهای کف، حفره های ایجاد شده روی سنگ، لایه های ضخیم چسب های قدیمی نیاز به انجام خدمات کفسابی دارد. معمولا تعرفه کفسابی با قیمت سنگسابی کمی تفاوت دارد ولی این تفاوت قیمت در گروه اینترساب وجود ندارد و با توجه به اضافه شدن مراحل نظافت سنگ و استفاده از سایر دستگاه های ساب زنی قیمت سنگسابی کاملا تضمین شده و مناسب می باشد.

در صورتی که سنگ های کف ساختمان و یا محل کار شما نیاز به تعمیرات دارد متخصصین سنگ اینترساب آماده مشاوره رایگان برای کاهش هزینه های تعمیر برای شما می باشند زیرا بیشتر خرابی های سنگ با سنگسابی قابل رفع می باشد.

زمانی نیز ممکن است بعد از اتمام سنگ کاری داخل یک واحد یا پارکینگ، مابین بندها پستی و بلندی (ناخنک) وجود داشته باشد، برای از بین بردن این پستی بلندی ها باید سنگ سابی انجام شود تا سطحی کاملا مسطح به وجود بیاید، این عملیات سنگسابی نام دارد.

اما خدمات کفسابی بعد از اتمام عملیات سنگسابی (که باعث از بین رفتن پستی بلندی های سنگ می‌شود و سطحی صاف به عمل می آید) شفاف شدن سنگ را به همراه دارد و سطح سنگ را آیینه ای و براق میکند.

 

 

09125289159 

کفسابی ساسانی (استعلام فوری قیمت)

 

 

icon mark   قیمت کفسابی پارکینگ

قیمت کفسابی پارکینگ

ملاک های مختلفی برای تعیین قیمت کفسابی پارکینگ وجود دارد مانند جنس سنگ و نوع آن، متراژ پارکینگ، دستمزد، بودن برق سه فاز و نوع کفسابی که شما درخواست میکنید. همچنین سنگ هایی که سختی و استحکام بیشتری دارند هزینه های بالایی را میطلبند.

اما نگران هزینه ها نباشید زیرا در گروه تخصصی اینترساب، تمامی هزینه های اضافه به جهت رضایت مشتریان حذف شده و شما تنها با دادن متراژ پارکینگ مورد نظر، قیمت ارزان کفسابی پارکینگ را به وضوح در تمام شهرهای کشور مشاهده خواهید کرد. از اینرو فقط کلمه کفسابی پارکینگ را از طریق چت آنلاین در گوشه صفحه و یا شماره تماس موجود در همین مقاله برای ما ارسال نمایید تا کارشناسان سنگ با شما تماس بگیرند و مشاوره های رایگان را در اختیار شما قرار دهند.

 

 

icon mark   قیمت کفسابی سنگ در سال 1401

بسته به نوع سنگ، خرابی کم یا زیاد سطوح، کفسابی ساده یا با مواد نانو که براق بودن و ماندگاری ۵ ساله آن را ضمانت می کنیم قیمت کفسابی کمی تغییر میکند. در صورتی که نیاز به تخمین دقیق قیمت کفسابی در سال 1401 با متخصصین ما تماس گرفته و در کمترین زمان با دادن مشخصات سنگ مورد نظر بهمراه متراژ، از قیمت دقیق مطلع شوید.

نمونه ای از ارزانترین تعرفه های خدمات کفسابی در سراسر کشور

قیمت ساب معمولی هر متر مربع 15 هزار تومان
قیمت ساب ایتالیایی هر متر مربع 20 هزار تومان
قیمت نانو ساب هر متر مربع 25 هزار تومان

قیمت کفسابی پله در سال 1401 از هر پله ۱۵ هزار تومان آغاز میشود که معمولا برای رضایت مشتری توافقی انجام و محاسبه می شود.
سنگ های سوراخ شده و ترک خورده اگر کمتر از ۷۰ متر مربع باشد بصورت توافقی (رضایت مشتری و متخصص کفسابی) انجام میشود و اگر بالای ۷۰ متر مربع باشه به همراه بتونه کاری هر متر مربع ۱۵ هزار تومان و اگر با رزین ایتالیایی اصل باشه متر مربع ۲۰ الی ۳۰ هزار تومان قابل انجام است.


قیمت کفسابی گرانیت بدلیل سختی و سفتی سنگ و نیاز به از بین بردن ناخنک ها (پستی و بلندی بین بندها) توافقی انجام می شود که قبل از ثبت سفارش از طریق مشاورین اینترساب ۰۹۱۲۵۲۸۹۱۵۹ قابل استعلام است.

 
در ساب معمولی فقط جرم گیری از سطح سنگ انجام میگیرد و در ساب پلیشر ایتالیایی هم جرم گیری انجام میشود و هم ۴۰ درصد براق کنندگی سطوح دارد - در نانو ساب که کامل و به صرفه است هم جرم گیری انجام میشود و هم ۲۰۰ درصد مقدار براق شدن سطوح بالاتر از بقیه موارد است. 

 

icon mark  استعلام فوری قیمت کفسابی و سنگسابی

در فضای مجازی بسیاری از شرکت ها و متخصصین وجود دارند تا برای شما اقدام به ثبت سفارش و کف سابی نمایند، اما مهمترین اصل کیفیت کار و تعهدی است که به مشتری داده می شود.
پیشنهاد میکنیم همیشه کارهای تخصصی را به اهلش بسپارید و جهت ثبت سفارش و یا دریافت مشاوره با شماره های مشاورین ما تماس حاصل نمایید تا اطمینان شما را از قیمت ارزان کفسابی و تفاوت کیفیت کار جلب نماییم.

 

09125289159 

کفسابی ساسانی (استعلام فوری قیمت)

 

تضمین قیمت و کیفیت در شهرهای ایران

قیمت کفسابی در کرج

تضمین قیمت ارزان کفسابی در کرج و محله های جهانشهر، عظیمیه، گوهردشت، فردیس، مهرشهر، محمد شهر، آزادگان، طالقانی، مصباح، هفت تیر، میدان شهدا، حصارک، دهقان ویلا، زمین های خانم انصاری، بلوار جمهوری، ماهدشت، زیبادشت

قیمت کفسابی در اصفهان

تضمین قیمت ارزان کفسابی در اصفهان و شهرهای نجف آباد، خمینی شهر، کاشان، آران و بیدگل، چهارباغ، عباس آباد، مهرآباد، شیخ صدوق، مشتاق، مرداویج، میرزا طاهر و اردیبهشت اصفهان

قیمت کفسابی در مشهد

تضمین قیمت ارزان کفسابی در مشهد و تمامی نقاط استان خراسان اعم از احمدآباد، بلوار هاشمیه، بلوار خیام، ملک آباد، باهنر، هفت تیر، محله دانشجو، بلوار سجاد، خراسان رضوی و شمالی

قیمت کفسابی در تبریز

تضمین قیمت ارزان کفسابی در تبریز و محله های ولیعصر | زعفرانیه | میرداماد | ائل گلی | بال شار | منظریه | بام فرشته | یاخچیان و باغمیشه

قیمت کفسابی در شیراز

تضمین قیمت ارزان کفسابی در شیراز و محله های معالی آباد، فرهنگ شهر، ستارخان، ملاصدرا، محله ارمنی ها، آستانه، شهرک گلستان، ابیوردی، لردگان، داراب، فسا، کازرون، نی ریز، جهرم، آباده، لار، نورآباد، زرین دشت

قیمت کفسابی در قم

تضمین قیمت ارزان کفسابی در قم و محله های سلفچگان، دستجرد، کهک، جعفریه، جعفرآباد، سالاریه، پیام نور، هفت تیر، شهرک شهدا، خیابان ارم، پردیسان، میدان مفید، صفاشهر

قیمت کفسابی در تهران

تضمین قیمت ارزان کفسابی در تهران و محله های شرق و غرب تهران، شمال و جنوب تهران

 

متخصصین ما ۱۵ سال است که با کیفیت بالا و قیمت های ارزان و معقولانه خدمات کفسابی و سنگسابی را در سراسر کشور انجام میدهند و تاکنون هیچ نارضایتی بعد از انجام پروژه وجود نداشته.


اگر در خصوص قیمت و نحوه اجرای پروژه و همچنین ثبت سفارش سوالاتی در ذهن دارید و هنوز پاسخ آن را پیدا نکرده اید کلمه مشاوره کفسابی را به شماره ۰۹۱۲۵۲۸۹۱۵۹ پیامک و یا از طریق فرم چت آنلاین در گوشه پایین سایت درخواست مشاوره را برای ما ارسال نمایید.

پیشنهاد میکنیم از صفحه قیمت نماشویی ساختمان نیز دیدن فرمایید.

 

نوشتن دیدگاه