قیمت ارزان کفسابی سنگ | قیمت کف سابی | هزینه کفسابی

قیمت کفسابی و سنگ سابی


معمولا اولین موردی که در کفسابی سنگ و سرامیک به ذهن خطور می کند قیمت مناسب و بصرفه بودن آن است، اما آیا می دانستید که قیمت کف سابی بسیار پایین تر از نظافت های ماهیانه یا هفتگی ساختمان و حتی تعمیرات سنگ و سرامیک است ؟!


اگر راه پله ها، کف آسانسور، کف پارکینگ و حیاط، کفپوش ها و حتی سرامیک های کف منزل و یا محل کارتان بخاطر رفت و آمد زیاد،کثیف یا کدر شده و زیبایی خودش را از دست داده ، ممکن است به فکر به ذهنتان رسیده باشد که سرامیک و یا کفپوش هایتان را به کل عوض کنید که البته همین کار هزینه‌ی زیادی برای شما دارد.


اما آیا میدانستید که با کفسابی سنگ و فقط در عرض چند ساعت میتوان با کمترین هزینه کف منزل، محل کار و حتی راه پله و پارکینگ ساختمان را عوض کرده و حتی بیشتر از روز اول براق و نو کرد؟؟


در همین راستا اگر به دنبال کف سابی سنگ و سرامیک با قیمتی مناسب و کیفیتی تضمین شده هستید، گروه تخصصی اینترساب محیط های مختلف شما را به صورت کاملا حرفه ای برای شما کفسابی می‌کند.


لازم به ذکر است که گروه تخصصی اینترساب در تمامی نقاط ایران فعالیت دارد و علاوه بر این برای عزیزانی که در شهرهای تهران و کرج ساکن هستند امکان بازدید رایگان و قیمت گذاری نیز وجود دارد.

 

کفسابی باید در عین پایین بودن هزینه های خدمات، کیفیت بالا و ماندگاری طولانی مدتی داشته باشد و باید به نحوی انجام گردد که تازگی سنگ و جلای کف حفظ شود. با انجام یک کفسابی حرفه ای، تمامی کثیفی ها، اسیدی شدن انواع سنگ، سوراخ ها، اسیدشویی ها، ترک ها و... از بین خواهد رفت. از طرف دیگر هزینه های مربوط به نظافت منزل و ساختمان برای شما تا چند سال به صورت قابل توجهی کاهش میابد.

کف سابی سرامیک7

 کفسابی سنگ یا خرید سرامیک و موزاییک ؟

 

برای پاسخ به این سوال باید بدانیم چه زمانی نیاز به کفسابی سنگ و سرامیک داریم و قیمت کفسابی سنگ در سال ۱۴۰۰ چقدر است، پیشنهاد میکنیم با ۰ تا ۱۰۰ کفسابی و سنگسابی نیز آشنا شوید.


هزینه ، کیفیت و ماندگاری کفسابی سنگ خیلی بهتر و به صرفه تر از تغییر سنگ کف منزل یا محل کار تان می باشد، نگاهی کوتاه به عناوین این مقاله حتما پاسخ تمامی سوالات شما را خواهد داد.

 

09125289159 

کفسابی ساسانی (اینترساب)

 

 

 روش موثر در نگهداری و تمیز کردن سرامیک کف منزل

کفسابی سرامیک

احتمالا برای شما هم پیش آمده باشد که در محل زندگی یا محل کارتان بدلیل رفت و آمد زیاد، آلودگی اطراف و همچنین اثرات کفش به مرور زمان سرامیک کف محیط سیاه و یا کدر شده باشد.


در این شرایط معمولا با استفاده از اسپری، وایتکس و یا خیلی از مواد دیگر را به شما پیشنهاد می دهند تا با استفاده از آن نسبت به تمیز کردن سرامیک و سنگ های کف اقدام کنید.


اما در اینجا دو مورد از روش‌های موثر در نگهداری و تمیز کردن سرامیک کف منزل یا محیط های دیگر و علت نیاز برخی موارد به کفسابی و سنگسابی را ذکر میکنیم.


همچنین به منظور افزایش آگاهی، شما مخاطبین گرامی میتوانید از مقاله ۳ روش موثر در کفسابی سنگ، موزاییک و کفپوش نیز استفاده کنید.

 

چرا سنگ و سرامیک کف کدر و سیاه می شود؟

 

کفسابی سرامیک منزل

تمیز کردن سرامیک و سنگ کف منزل یا محل کار یک اقدام هفتگی و یا ماهانه مهم برای صاحبان آن محیط هاست که باعث جاوگیری از آسیب هایی از جمله کدر شدن و یا سیاهی کمک می کند.


بسته به موقعیت محل مورد نظر شما، نظافت هفتگی یا روزانه ممکن است گزینه بهتری باشد که تمامی این موارد را در این مقاله بصورت تفکیک شده شرح میدهیم .


برای مثال در هنگام تمیز کردن سنگ طبیعی، باید از دستمال نخی نرم و آب گرم استفاده کنید تا سنگ آسیب نبیند.
با این حال پیش بینی این که کی و هر چند وقت یکبار کفپوش های سنگی نیاز به تمیز شدن دارند، بستگی به محل مورد نظر شما دارد، اما به طور خاص، موقعیت آن مکان و عادات و شیوه زندگی صاحبانش در فرسودگی کف سنگی در طول زمان نقش دارند.


به عنوان مثال، یک کف سنگی در یک ورودی پر رفت و آمد بسیار بیشتر از یک کف سنگی در حمام خارج از راه نیاز به توجه و تمیز شدن دارد، به همین ترتیب، خانه ای که بدون کفش وارد آن می شوند بسیار کمتر دچار کدر شدن و سیاهی کف می‌شود یا خانه ای که دو کودک با والدینشان که با کفش های گل آلودشان در آن تردد می‌کنند و به صورت دوره ای کف را تمیز می‌کنند؟

 

09125289159 

کفسابی ساسانی (اینترساب)

 

برای سالم ماندن سرامیک و سنگ کف چه کار کنیم؟

علاوه بر نظافت منظم، تعدادی مرحله اضافی نیز وجود دارند که صاحبان خانه و محیط های کاری در صورت داشتن وقت مناسب می توانند برای حفظ کف سنگ و سرامیک خود انجام دهند،این مراحل شامل مواردزیر می‌شوند:


در صورت نیاز، روزانه گرد و غبار را مرتباً پاکسازی کنید
از پاک کننده های ساینده و هرگونه پاک کننده با pH اسیدی، مانند آب لیمو یا سرکه اجتناب کنید
لکه ها در اسرع وقت پاکسازی کنید
از تشک و فرش های ضد لغزش برای محافظت از کف محیط استفاده کنید
به طور دوره ای کف را درزبندی کنید تا سطح سنگ سخت شود
کفپوش های سنگ طبیعی یک سرمایه گذاری عمده در خانه است که در صورت مراقبت و نگهداری مناسب می تواند تا ده ها سال دوام بیاورد

 

چه زمانی نیاز به کفسابی سنگ داریم؟

برای بسیاری از صاحبان خانه ها و مشاغل مانند سالن های ورزشی، مطب ها، درمانگاه ها، آرایشگاه ها، فروشگاه هاو ... بدلیل رفت و آمد زیاد و عدم توانایی در رسیدگی روزانه به سرامیک و سنگ کف بعد از گذشت مدتی کوتاه کف سنگ سیاه و یا کدر می‌شود.


همچنین در خیلی از موارد با توجه به ریختن مواد اسیدی یا شیمیایی، رنگ و سطح روی سنگ خراب می شود که دیگر امکان شستشو و یا کشیدن پارچه نخی دردی را دوا نمی کند.


در این زمان اکثر عزیزان برای رفع مشکلات فوق به فکر تعویض موزاییک و سنگ و کفپوش می‌افتند که به همراه خود هزینه های سنگین، دردسرها، کثیفی ها و همچنین متوقف شدن کسب و کارشان می‌افتند.


این موضوع به این دلیل است که بعضی از شهروندان اطلاعات کاملی در مورد به صرفه بودن و شرایط کاملا مناسب کفسابی سنگ و سرامیک ندارند.


اگر کسانی که با کفسابی سنگ آشنایی ندارد، زمان کوتاه انجام کفسابی و همچنین هزینه کم و به صرفه و بالاتر از همه این موارد، براق شدن فوق العاده سنگ در عرض چند ساعت را مشاهده می‌کردند یقیینا به فکر تغییر موزاییک، سنگ و کفپوش نمی افتادند.

 

کفسابی سنگ چیست؟ | کف سابی

 

اگر در جستجوگر گوگل عبارت "کفسابی" و "کف سابی" را سرچ کرده باشید تعاریف نسبتا سخت و سنگین و یا الفاظ کاملا حرفه ای در مورد کفسابی و سنگسابی توضیح داده شده است که شاید برای بسیاری از عزیزان درک آنها راحت نباشد.


در سایت کفسابی سنگ اینترساب تصمیم گرفتیم تا به گونه ای شیوا و گویا به این موضوع بپردازیم.
معمولا وقتی سطوح مختلف سنگی و کفپوش دچار کثیفی، کدر شدن، سیاهی، اسیدی شدن یا حتی ایجاد ترک های ریز و درشت می شوند با استفاده از دستگاه مخصوصی اقدام به نظافت کف منزل یا محل کار می‌کنند تا گرد و خاک موجود از کف پاکسازی شده و مشکلات سنگ تا حدودی از بین برود و کف محیط ظاهر مناسبی به خود بگیرد.


حالا نوبت مواد نانو و مخصوص کفسابی است که به وسیله دستگاهی با حجم کوچک و متوسط اقدام به سابیدن روی سنگ می‌کند.
با توجه به اینکه دستگاه با آب کار میکند و دارای فیلتر های قوی در اطراف چرخنده می باشد هیچ گرد و خاک و پاشیدن آبی را مشاهده نمی کنید و در این مورد نظافت دیوار اطراف و وسیله ها کاملا حفظ می شود.


پرکردن فضاهای خالی، پر کردن ترک ها، پر کردن سوراخ های ایجاد شده بر روی سنگ، رفع کدری بوسیله مواد نانو، رفع تمامی مشکلات و سیاهی های روی سطح سنگ فقط در عرض چند ساعت (البته موضوع زمان بستگی به وسعت محل مورد نظر شما دارد) واقعا شگفت انگیز است.


در بعضی موارد بدلیل خراب بودن سطح کف منزل یا محل کار نیاز است که با دستگاه مخصوص کفسابی و سنگ سابی لایه ای در حد ۱ تا ۳میلی متر از روی سرامیک و انواع سنگ های کف برداشته شود که این امر سنگ را کاملا نو و مانند روز اول براق و بدون هیچ ایرادی شفاف می کند و دیگر نیاز به هزینه های سنگین تغییر سنگ نیست.
به تمامی این مراحل کفسابی سنگ گفته می شود.

 

09125289159 

کفسابی ساسانی (اینترساب)

 

تفاوت کفسابی و سنگسابی چیست؟

زمانی که بعداز فرش کردن سنگ ها (یعنی بعداز اتمام سنگ کاری داخل یک واحد یا پارکینگ) مابین بندها پستی و بلندی (ناخنک) وجود داشته باشد، برای از بین بردن این پستی بلندی ها باید سنگ سابی انجام شود تا سطحی کاملا مسطح به وجود بیاید، این عملیات سنگسابی نام دارد.


اما کفسابی بعداز اتمام عملیات سنگسابی (که باعث از بین رفتن پستی بلندی های سنگ می‌شود و سطحی صاف به عمل می آید) شفاف شدن سنگ را به همراه دارد و سطح سنگ را آیینه ای و براق میکند.

 

قیمت کفسابی سنگ در سال 1401 چقدر است؟  |  هزینه کف سابی

بسته به نوع سنگ، خرابی زیاد یا کم سطوح، کفسابی ساده و یا با مواد نانو که براق بودن و ماندگاری ۵ ساله آن را ضمانت می کنیم قیمت کفسابی کمی تغییر می کند.


بهترین راهی که ما به شما پیشنهاد میکنیم این است که با متخصصین ما تماس گرفته و در کمترین زمان با دادن مشخصات محل مورد نظر، از قیمت دقیق مطلع شوید، ولی به منظور آگاهی از قیمت کفسابی سنگ در سال 1401 در مقاله کامل ۰ تا ۱۰۰ کفسابی و سنگسابی (توضیحات کامل + عکس + قیمت 1401) آمده است که مجددا به شرح ذیل بازگو میکنیم.


قیمت ساب معمولی هر متر مربع 15 هزار تومان
قیمت ساب ایتالیایی هر متر مربع 20 هزار تومان
قیمت نانو ساب هر متر مربع 25 هزار تومان
قیمت کفسابی پله در سال 1401 از هر پله ۱۵ هزار تومان آغاز میشود که معمولا برای رضایت مشتری توافقی انجام و محاسبه می شود
سنگ های سوراخ شده و ترک خورده اگر کمتر از ۷۰ متر مربع باشد توافقی (رضایت مشتری و متخصص کفسابی) انجام میشود و اگر بالای ۷۰ متر مربع باشه به همراه بتونه کاری هر متر مربع ۱۵ هزار تومان و اگر با رزین ایتالیایی اصل باشه متر مربع ۲۰ الی ۳۰ هزار تومان قابل انجام است.


قیمت کفسابی سنگ گرانیت بدلیل سختی و سفتی سنگ و نیاز به از بین بردن ناخنک ها (پستی و بلندی بین بندها) توافقی انجام می شود که قبل از ثبت سفارش از طریق کفسابی ساسانی (اینترساب) ۰۹۱۲۵۲۸۹۱۵۹ قابل استعلام است.

 

 

تفاوت قیمت کفسابی (ساب معمولی - ساب ایتالیایی - نانو ساب) در چیست؟

نوع کفسابی و سنگسابی بستگی به میزان کدر شدن و یا خراب بودن سطح مورد نظر دارد اما به منظور آگاهی باید عرض کنیم که :


در ساب معمولی فقط جرم گیری از سطح سنگ انجام میگیرد و در ساب پلیشر ایتالیایی هم جرم گیری انجام میشود و هم ۴۰ درصد براق کنندگی سطوح دارد - در نانو ساب که کامل و به صرفه است هم جرم گیری انجام میشود و هم ۲۰۰ درصد مقدار براق شدن سطوح بالاتر از بقیه موارد هست .
همچنین این براق بودن بیش از ۵ سال با کیفیت بالا ماندگاری داره .

کفسابی پارکینگ ساختمان

کفسابی سنگ ، گرد و خاک و کثیفی دارد؟

دستگاه به وسیله آب کار می‌کند و بدلیل داشتن فیلتر های قوی در اطراف دستگاه در زمان انجام کفسابی هیچ گردو خاک و حتی هیچ مورد پاشیدن کثیفی به دیوارهای اطراف را مشاهده نمی کنید.

آیا نمونه کارهای کفسابی سنگ وجود دارد؟

به منظور آشنایی بیشتر با قبل و بعد از کفسابی و مشاهده کیفیت کار تعدادی از نمونه کار های کفسابی پارکینگ که با ریختن روغن موتور بسیار سیاه و اسیدی شدن بودند و همچنین کفسابی منزل و کف آسانسور در زیر آماده شده است.

 کفسابی کف پارکینک

 کفسابی سرامیک

 کفسابی پارکینک و حیاط

 کفسابی آسانسور

کفسابی سنگ در چه شهرهایی انجام می شود؟

انجام کفسابی سنگ هیچ محدودیتی در نوع استان و شهرهای کشور عزیزمان ندارد و در هر شهری که باشید با ثبت سفارش، با به صرفه ترین هزینه انجام کفسابی برای شما امکان پذیر است .

برای ثبت سفارش کفسابی سنگ از کجا شروع کنیم؟

در فضای مجازی بسیاری از شرکت ها و متخصصین وجود دارند تا برای شما اقدام به ثبت سفارش و کف سابی نمایند، اما مهمترین اصل کیفیت کار و تعهدی است که به مشتری داده می شود.
پیشنهاد میکنیم همیشه کارهای تخصصی را به اهلش بسپارید و جهت ثبت سفارش و یا دریافت مشاوره با شماره ۰۹۱۲۵۲۸۹۱۵۹ تماس حاصل نمایید.

  09125289159 

کف سابی ساسانی (اینترساب)

- قیمت کف سابی سنگ در کرج

کفسابی ارزان سنگ در کرج باعث شده که در تمامی نقاط شهر اعم از جهانشهر | عظیمیه | گوهردشت | فردیس | مهرشهر | محمد شهر | آزادگان | طالقانی | مصباح | هفت تیر | میدان شهدا | حصارک | دهقان ویلا | زمین های خانم انصاری | بلوار جمهوری | ماهدشت | زیبادشت و سایر مناطق اقدام به ارائه خدمات کفسابی و سنگسابی نماییم . بهترین متخصصین خدمات کفسابی سنگ در کرج حتی در روز های تعطیل آماده پاسخ گویی و مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند .

- قیمت کف سابی سنگ در اصفهان

متخصصین کفسابی سنگ اینتر ساب با بیش از ۱۲ سال سابقه کار در این زمینه می تواند یکی از بهترین گزینه های موجود در زمینه خدمات کفسابی ارزان سنگ در اصفهان باشد. خدمات کفسابی سنگ و سرامیک در اصفهان حتی در روزهای تعطیل و تعیین وقت از طرف شما عزیزان قابل انجام است .

- قیمت کفسابی سنگ در مشهد

خدمات کفسابی ارزان سنگ و سرامیک در مشهد از جمله خدماتی است که در تمامی نقاط استان خراسان توسط متخصصین کفسابی اینترساب به وسیله دستگاه‌های مدرن ،مواد نانو و کیفیت بالا انجام می شود.

- قیمت کفسابی سنگ در تبریز

خدمات کفسابی ارزان سنگ باعث شده تا در کنار کیفیت بالا  در تمامی نقاط شهر تبریز اعم از ولیعصر | زعفرانیه | میرداماد | ائل گلی | بال شار | منظریه | بام فرشته | یاخچیان و باغمیشه اقدام به ارائه خدمات کفسابی سنگ نماییم .

-خدمات کف سابی سنگ در شیراز

محل کار ، فروشگاه ، درمانگاه ، مراکز تفریحی و حتی منازل تنها بخشی از محل های ارائه خدمات کفسابی ارزان سنگ و سرامیک در شیراز می باشد . رفت و آمد های بسیار فقط باعث کدری و سیاهی سنگ شده که نظافت های روزانه نیز از پس آن برنمی آید . کفسابی سنگ شستشوی معمولی سنگ نیست و توسط دستگاه مخصوص و مواد نانو صورت میپذیرد.

- قیمت کفسابی سنگ در قم

 اگر بدنبال بهترین و با کیفیت ترین ارائه دهنده خدمات کفسابی ارزان سنگ در قم هستید پیشنهاد می کنیم ابتدا نمونه کارها ، مشاوره قبل از ثبت سفارش ، ویدئو ها و سایر اطلاعات کفسابی سنگ و سرامیک را در سایت کفسابی اینترساب مشاهده کنید و از تمام جوانب اعم از قیمت و کیفیت ما را با سایر رقبا مقایسه کنید.

 

متخصصین ما ۱۵ سال است که با کیفیت بالا و قیمت های ارزان و معقولانه خدمات کفسابی و سنگسابی را در سراسر کشور انجام میدهند و تاکنون هیچ نارضایتی بعد از انجام پروژه وجود نداشته.


اگر در خصوص قیمت و نحوه اجرای پروژه و همچنین ثبت سفارش سوالاتی در ذهن دارید و هنوز پاسخ آن را پیدا نکرده اید،پیشنهاد میکنیم از صفحه سوالات متداول بازدید کنید تا در سریع ترین زمان به پاسخ مورد نظرتان برسید.


اینترساب در زمینه کفسابی سنگ ساختمان فعالیت چشمگیری دارد، لذا به منظور آشنایی با خدمات ما در این زمینه وارد صفحه کفسابی سنگ و سرامیک ساختمان شوید.

 

 

قیمت کفسابی قم

قیمت کفسابی گیلان

قیمت کفسابی اهواز

قیمت کفسابی لرستان

قیمت کفسابی مازندران

قیمت کفسابی همدان

قیمت کفسابی رشت

قیمت کفسابی ارومیه

قیمت کفسابی بندرعباس

قیمت کفسابی گلستان

قیمت کفسابی مشهد

قیمت کفسابی کرمانشاه

قیمت کفسابی آذربایجان غربی

قیمت کفسابی اصفهان

قیمت کفسابی تهران

قیمت کفسابی خراسان رضوی

قیمت کفسابی کرج

قیمت کفسابی اراک

قیمت کفسابی آذربایجان شرقی

قیمت کفسابی شیراز


کفسابی ارزان سنگ | کفسابی سرامیک | کفسابی پارکینگ | کفسابی سنگ | کف سابی | سنگ سابی | قیمت کف سابی | هزینه کف سابی | قیمت کفسابی سال1400 | قیمت کفسابی سرامیک | قیمت کفسابی موزاییک | قیمت کفسابی راه پله | قیمت کفسابی پارکینگ | کف سابی اینترساب | کف سابی ساسانی | کفسابی و سنگ سابی ارزان | بهترین شرکت کف سابی سنگ | کفسابی ارزان سنگ قم | کفسابی ارزان سرامیک | کفسابی ارزان موزاییک | کفسابی ارزان در شمال تهران | کفسابی ارزان در غرب تهران | کفسابی ارزان در شرق تهران | کفسابی ارزان در جنوب تهران | قیمت کفسابی سنگ | نماشویی | کفسابی | کفسابی تبریز | کفسابی گرانیت | کفسابی بتن | کفسابی راه پله | کفسابی پارکینگ | سرامیک مخصوص کف پارکینگ | کفسابی در کرج | خدمات کفسابی تهران | کفسابی ارزان قیمت | قیمت کفسابی سرامیک | کفسابی سرامیک اصفهان | کفسابی سنگ منزل | کفسابی تهران | | سنگسابی | کفسابی پله | قیمت کفسابی راه پله | قیمت کفسابی در اصفهان | کفسابی موزاییک در کرج | قیمت کفسابی | قیمت کفسابی پارکینگ | قیمت کفسابی سنگ | کفسابی |

نوشتن دیدگاه