قیمت ارزان کفسابی سنگ سال1402 + ارائه خدمات کفسابی در سراسر ایران

تیک آبی1  قیمت کفسابی سنگ

 

قیمت کفسابی

 

معمولا اولین موردی که در ترمیم و بازسازی ظاهر انواع سنگ به ذهن خطور می کند "قیمت کفسابی سنگ" و بصرفه بودن تعرفه های آن است، اما آیا می دانستید که "هزینه کفسابی" بسیار پایینتر از نظافت های ماهیانه یا هفتگی ساختمان و حتی بسیار کمتر از تعمیرات سنگ و سرامیک است؟!


اگر نیاز به استعلام هزینه و برآورد "قیمت کفسابی سنگ" ساختمان دارید عواملی در میزان آن تاثیر گذار خواهد بود که در این صفحه نسبت به ارائه آن اقدام می کنیم.

معمولا امکان دارد بخاطر رفت و آمد زیاد، ریختن روغن یا مواد اسیدی و عواملی دیگر، کف پارکینگ و ساختمان، کثیف یا کدر شده و زیبایی خودش را از دست داده باشد.

اما آیا می دانستید که با کفسابی سنگ و فقط در عرض چند ساعت میتوانید با کمترین هزینه، کف ساختمان و پارکینگ را ترمیم و ظاهر آن را برای چندین سال حتی بیشتر از روز اول براق و نو کرد؟؟

در صورتی که نیاز به اطلاعات کافی و نحوه خدمات کفسابی دارید از سایر مقالات ما در سایت اینترساب دیدن فرمایید تا تصاویر و ویدئوها شما را در این حرفه بیشتر راهنمایی کند.

 شماره تلفن کفسابی سنگ1

 

تیک آبی2  قیمت کفسابی موزاییک

 

قیمت کفسابی موزاییک

 

جای لاستیک خودروها بر روی کف پارکینگ و حیاط ساختمان و همچنین ریختن روغن ماشین تنها گوشه ای از عوامل ایجاد سیاهی و کثیفی موزاییک است که باعث ایجاد ظاهری کثیف برای اکثر آپارتمان ها شده است.

"قیمت کفسابی موزاییک" توسط متخصصین اینترساب در سراسر شهرهای ایران تضمین خواهد شد و اطمینان خاطر میدهیم که در کنار کیفیت بالای کار، ارزانترین هزینه را پرداخت خواهید کرد.

علت ارزان بودن تعرفه های خدمات کفسابی موزاییک در اینترساب فقط این است که مبنای کاری ما موفقیت گروه تخصصی در تعداد بالای خدمات دریافتی می باشد که دریافت سود کمتر باعث این اعتماد در بین مشتریان ما شده است.

گروه اینترساب با داشتن متخصصین سنگ بهترین روش ها و مواد نانو را برای ترمیم خرابی و نو کردن ظاهر موزاییک استفاده می کند، به همین علت در تمام روزهای هفته و بصورت 24 ساعته می توانید کلمه "قیمت کفسابی موزاییک" را به همراه متراژ محل مورد نظر به شماره 09125289159 پیامک کنید و یا از طریق فرم ارتباط آنلاین در گوشه پایین صفحات سایت نسبت به استعلام فوری قیمت اقدام نمایید.

"قیمت کفسابی موزاییک" در کرج، شرق و غرب تهران، شمال و جنوب تهران، تبریز، مازندران، گیلان، اصفهان، شیراز، سمنان، آذربایجان شرقی و غربی، خراسان رضوی و شمالی، قزوین، همدان، اهواز، خوزستان و تمامی شهرهای ایران عزیز یکسان می باشد که اینترساب این موضوع را بهمراه کیفیت برای شما تضمین می کند.

 

تیک آبی3  قیمت کفسابی سرامیک

 قیمت کفسابی سرامیک

 

کفسابی باید در عین پایین بودن هزینه های خدمات، کیفیت بالا و ماندگاری طولانی مدتی داشته باشد و به نحوی انجام گردد که تازگی سنگ و جلای کف حفظ شود.

با انجام یک کفسابی توسط متخصصین سنگ، تمام کثیفی ها، اسیدی شدن انواع سنگ، سوراخ ها، ترک ها از روی سنگ و سرامیک از بین خواهد رفت و از طرف دیگر "قیمت کفسابی سرامیک" برای شما تا چند سال تعرفه های نظافت به صورت قابل توجهی کاهش خواهد یافت.

برای کاهش هزینه های نگهداری سنگ و سرامیک، علاوه بر نظافت منظم، تعدادی مرحله اضافی نیز وجود دارند که صاحبان خانه و محیط های کاری در صورت داشتن وقت مناسب می توانند برای حفظ کف سنگ و سرامیک خود انجام دهند که مهم ترین این موارد عبارتند از:

*از پاک کننده های ساینده و هرگونه پاک کننده با pH اسیدی، مانند آب لیمو یا سرکه اجتناب کنید.

*لکه ها در اسرع وقت پاکسازی کنید.

*به طور دوره ای کف را درزبندی کنید تا سطح سنگ سخت شود.

 

 

در صورتی که موارد بالا را رعایت کنید کف منزل آسیب کمتری خواهد دید، اما اگر با رفت و آمدهای بسیار یا افتادن اجسام، ریختن مواد اسیدی، چسب های موکت و علل دیگر ظاهر کف ساختمان کثیف شده است میبایست در اولین فرصت نسبت به ترمیم آن اقدام کنید و این کار را میتوانید با کمترین تعرفه به متخصصین سنگ اینترساب بسپارید.

"قیمت کفسابی سرامیک" در اینترساب باعث شده مشتریان زیادی از سراسر کشور این نوع خدمات را به ما بسپارند و از "کفسابی ارزان سرامیک" در کنار کیفیت بالا رضایت داشته باشند.

 

شماره تلفن کفسابی سرامیک

 

تیک آبی4  قیمت سنگسابی

 

قیمت سنگسابی

 

ترمیم سنگ‌ شکسته، رفع تیزی های سنگ، ترمیم و اصلاح فضاهای خالی بین سنگهای کف، حفره های ایجاد شده روی سنگ، لایه های ضخیم چسب های قدیمی نیاز به انجام خدمات کفسابی دارد.

معمولا "قیمت سنگسابی و کفسابی" کمی باهم تفاوت دارد ولی این تفاوت قیمت در گروه اینترساب وجود ندارد و با توجه به اضافه شدن مراحل نظافت سنگ و استفاده از سایر دستگاه های ساب زنی "قیمت سنگسابی" کاملا تضمین شده و مناسب است.

در صورتی که سنگ های کف ساختمان و یا محل کار شما نیاز به تعمیرات دارد متخصصین سنگ اینترساب آماده مشاوره رایگان برای کاهش هزینه های تعمیر برای شما می باشند زیرا بیشتر خرابی های سنگ با سنگسابی قابل رفع خواهد بود.

زمانی نیز ممکن است بعد از اتمام سنگ کاری داخل یک واحد یا پارکینگ، مابین بندها پستی و بلندی (ناخنک) وجود داشته باشد، برای از بین بردن این پستی بلندی ها باید سنگ سابی انجام شود تا سطحی کاملا مسطح به وجود بیاید، این عملیات سنگسابی نام دارد.

اما خدمات کفسابی بعد از اتمام عملیات سنگسابی (که باعث از بین رفتن پستی بلندی های سنگ می‌شود و سطحی صاف به عمل می آید) شفاف شدن سنگ را به همراه دارد و سطح سنگ را آیینه ای و براق میکند.

 

 

تیک آبی5   قیمت کفسابی پارکینگ

 

قیمت کفسابی پارکینگ

 

آلودگی و روغن هایی که از رفت و آمد و همچنین پارک ماشین ها باقی می ماند، یکی از علت های مهم کدر شدن و سیاهی کف پارکینگ بشمار می آید.

زیبایی ورودی ساختمان و بخشی از نمای ملک های مسکونی و تجاری با ظاهر روغنی و سیاه موزاییک کف پارکینگ از بین می رود و بجای صرف هزینه های بالای تغییر موزاییک، باید کفسابی پارکینگ انجام گیرد.

برای مثال روغن ریخته شده از خودروهای پارک شده در پارکینگ ساختمان با گذر زمان و در کنار آلودگی ناشی از دود ماشین ها و موارد دیگر، به مرور بیشتر و ماندگارتر می شود و محیطی زننده در پارکینگ ایجاد خواهد شد.

خدمات نظافت هم که معمولا با مواد شوینده صورت می گیرد این مکان ها را تمیز نمی کند، و کدر شدن و جای قدیمی روغن خودرو بر روی کف پارکینگ باقی می ماند اما این نگرانی موقتی بوده و می شود با کفسابی پارکینگ به عنوان یک راه حل ارزان و سریع، موزاییک و سنگ کف پارکینگ را مانند روز اول و حتی براق تر کرد.

حال سوال اینجاست که قیمت کفسابی پارکینگ چقدر است؟

ملاک های مختلفی برای تعیین "قیمت کفسابی پارکینگ" وجود دارد مانند جنس سنگ و نوع آن، متراژ پارکینگ، دستمزد، بودن برق سه فاز و نوع کفسابی که شما درخواست می کنید، همچنین سنگ هایی که سختی و استحکام بیشتری دارند هزینه های بالایی را می طلبند.

اما نگران هزینه ها نباشید زیرا در گروه تخصصی اینترساب، تمامی هزینه های اضافه به جهت رضایت مشتریان حذف شده و شما تنها با دادن متراژ پارکینگ مورد نظر، "قیمت کفسابی پارکینگ" را به وضوح در تمام شهرهای کشور مشاهده خواهید کرد.

از اینرو فقط کلمه کفسابی پارکینگ را از طریق چت آنلاین در گوشه صفحه و یا شماره تماس موجود در همین مقاله برای ما ارسال نمایید تا کارشناسان سنگ با شما تماس بگیرند و مشاوره های رایگان را در اختیار شما قرار دهند.

 

 

 

 

تیک آبی6   قیمت کفسابی راه پله و پاگرد

کفسابی فراتر از امر شستشو بوده و ظاهر راه پله را به کلی عوض می کند؛ به طوری که وقتی بعد از کفسابی، قدم در راه پله ها می گذارید، تصور میکنید سنگ های راه پله عوض شده اند.
اما سوالی که در این باره به وجود آمده و لازم است به آن پاسخ دهیم، این است که آیا هر نوع راه پله ای قابلیت کفسابی را دارد؟ در پاسخ باید بگوییم بله همه راه پله های ساختمانی که از سنگ هایی مانند تراورتن، سنگ دهبید، سنگ خوی، سنگ چینی و مرمریت ساخته شده اند، امکان کفسابی را داشته و بهتر است از دستگاه هایی که مخصوص کفسابی سنگ طراحی شده اند، کمک گرفته شود.

"قیمت کفسابی پله و پاگرد" مانند سایر قسمت های ساختمان محاسبه می شود و تعداد پله ها، تعداد پاگردها، جنس سنگ، برق تک فاز و سه فاز داشتن ساختمان بر روی "قیمت کفسابی راه پله" تاثیر دارد.

لذا بهترین راه برای استعلام قیمت، تماس با متخصصین اینترساب است.

گاهی امکان دارد در مرحله انتخاب متخصص سنگ و خدمات کفسابی با قیمت های پایین تری مواجه شوید که وسوسه برانگیز نیز هستند! اما توجه داشته باشید که این مراکز اغلب از دستگاه های بزرگ برای ساب زنی استفاده می کنند و استفاده نکردن از دستگاه کوچک باعث خواهد شد تمامی قسمت های پله و پاگرد و همچنین گوشه های پله ها ساب نخورده باقی بماند و پس از اتمام کار کفسابی با پله هایی رو برو شوید که وسط پله براق هستند ولی گوشه های پاگرد و پله هنوز جرم گرفته و سیاه است.

این مورد تنها یکی از مهم ترین تفاوت های کفسابی حرفه ای و کفسابی معمولی است اما گروه تخصصی اینترساب، قیمت و کیفیت را در کنار هم ضمانت می کند.

 

شماره تلفن کفسابی پارکینگ

 

 

تیک آبی7   قیمت کفسابی سال 1402

بسته به نوع سنگ، خرابی کم یا زیاد سطوح، کفسابی ساده یا با مواد نانو که براق بودن و ماندگاری ۵ ساله آن را ضمانت می کنیم قیمت کفسابی کمی تغییر خواهد کرد.

در صورتی که نیاز به تخمین دقیق "قیمت کفسابی سال 1402" با متخصصین ما تماس گرفته و در کمترین زمان با دادن مشخصات سنگ مورد نظر بهمراه متراژ، از قیمت دقیق مطلع شوید.

نمونه ای از ارزانترین تعرفه های خدمات کفسابی در سراسر کشور

قیمت ساب معمولی هر متر مربع 15 هزار تومان
قیمت ساب ایتالیایی هر متر مربع 20 هزار تومان
قیمت نانو ساب هر متر مربع 25 هزار تومان

"قیمت خدمات کفسابی راه پله سال 1402" از هر پله ۱۵ هزار تومان آغاز و معمولا برای رضایت مشتری توافقی انجام و محاسبه می شود.
سنگ های سوراخ شده و ترک خورده اگر کمتر از ۷۰ متر مربع باشد بصورت توافقی (رضایت مشتری و متخصص کفسابی) انجام می شود و اگر بالای ۷۰ متر مربع باشه به همراه بتونه کاری هر متر مربع ۱۵ هزار تومان و اگر با رزین ایتالیایی اصل باشه متر مربع ۲۰ الی ۳۰ هزار تومان قابل انجام است.


"قیمت کفسابی گرانیت" بدلیل سختی و سفتی سنگ و نیاز به از بین بردن ناخنک ها (پستی و بلندی بین بندها) توافقی انجام می شود که قبل از ثبت سفارش از طریق مشاورین اینترساب ۰۹۱۲۵۲۸۹۱۵۹ قابل استعلام است.

 
در ساب معمولی فقط جرم گیری از سطح سنگ انجام می گیرد و در ساب پلیشر ایتالیایی هم جرم گیری انجام می شود و هم ۴۰ درصد براق کنندگی سطوح دارد، در نانو ساب که کامل و به صرفه است هم جرم گیری انجام می شود و هم ۲۰۰ درصد مقدار براق شدن سطوح بالاتر از بقیه موارد است. 

 

 

تیک آبی8  استعلام فوری قیمت

در فضای مجازی بسیاری از شرکت ها و متخصصین وجود دارند تا برای شما اقدام به ثبت سفارش و کف سابی نمایند، اما مهمترین اصل کیفیت کار و تعهدی است که به مشتری داده می شود.
پیشنهاد میکنیم همیشه کارهای تخصصی را به اهلش بسپارید و جهت ثبت سفارش و یا دریافت مشاوره با شماره های مشاورین ما تماس حاصل نمایید تا اطمینان شما را از "قیمت ارزان کفسابی" و تفاوت کیفیت کار جلب نماییم.

 

 

تضمین قیمت و کیفیت در شهرهای ایران

قیمت کفسابی در کرج

تضمین "قیمت ارزان کفسابی در کرج" و محله های جهانشهر، عظیمیه، گوهردشت، فردیس، مهرشهر، محمد شهر، آزادگان، طالقانی، مصباح، هفت تیر، میدان شهدا، حصارک، دهقان ویلا، زمین های خانم انصاری، بلوار جمهوری، ماهدشت، زیبادشت.

گروه تخصصی اینترساب، هزینه های خدمات کفسابی سنگ، سرامیک، موزاییک، پارکینگ و راه پله را در تمامی شهرهای استان البرز و محله های شهرستان کرج، کاهش داده تا شهروندان گرامی دیگر نگران تعرفه و "قیمت کفسابی در کرج" نباشند.

به همین منظور کافیست از طریق ارتباط آنلاین در گوشه صفحات سایت درخواست خود را به همراه متراژ و نوع سنگ برای ما ارسال نمایید تا مشاوره کاملا رایگان را در خصوص خدمات "کفسابی ارزان در کرج" در اختیار شما بگذارند.

قیمت کفسابی در اصفهان

تضمین "قیمت ارزان کفسابی در اصفهان" و شهرهای نجف آباد، خمینی شهر، کاشان، آران و بیدگل، چهارباغ، عباس آباد، مهرآباد، شیخ صدوق، مشتاق، مرداویج، میرزا طاهر و اردیبهشت اصفهان.

معمولا مواردی بر روی قیمت تاثیرگذار خواهند بود که یکی از این عوامل شکستگی و خرابی های زیاد روی سنگ و سرامیک می باشد.

اگر سنگ دارای درز و ترک های زیادی باشد بایستی با رزین هم رنگ و یا سیمان سفید و چسب بتن پر شود و پس از آن سطح سنگ صیغل داده شود که این موضوع کمی در "قیمت سنگسابی" موثر است.

"قیمت کفسابی در اصفهان" توسط گروه اینترساب معمولا بصورت توافقی محاسبه می شود و به همین خاطر است که تعرفه های ما بسیار پایین و مناسب است.

قیمت کفسابی در مشهد

تضمین "قیمت ارزان کفسابی در مشهد" و تمامی نقاط استان خراسان اعم از احمدآباد، بلوار هاشمیه، بلوار خیام، ملک آباد، باهنر، هفت تیر، محله دانشجو، بلوار سجاد، خراسان رضوی و شمالی.

قیمت کفسابی در تبریز

تضمین "قیمت ارزان کفسابی در تبریز" و محله های ولیعصر، زعفرانیه، میرداماد، ائل گلی، بال شار، منظریه، بام فرشته، یاخچیان، باغمیشه.

قیمت کفسابی در شیراز

تضمین "قیمت ارزان کفسابی در شیراز" و محله های معالی آباد، فرهنگ شهر، ستارخان، ملاصدرا، محله ارمنی ها، آستانه، شهرک گلستان، ابیوردی، لردگان، داراب، فسا، کازرون، نی ریز، جهرم، آباده، لار، نورآباد، زرین دشت.

قیمت کفسابی در قم

تضمین "قیمت ارزان کفسابی در قم" و محله های سلفچگان، دستجرد، کهک، جعفریه، جعفرآباد، سالاریه، پیام نور، هفت تیر، شهرک شهدا، خیابان ارم، پردیسان، میدان مفید، صفاشهر

قیمت کفسابی در تهران

تضمین "قیمت کفسابی در تهران" و محله های شرق، غرب، شمال و جنوب تهران

 

 

متخصصین ما ۱۵ سال است که با کیفیت بالا و قیمت های ارزان و معقولانه خدمات کفسابی و سنگسابی را در سراسر کشور انجام می دهند و تاکنون هیچ نارضایتی بعد از انجام پروژه وجود نداشته.


اگر در خصوص قیمت و نحوه اجرای پروژه و همچنین ثبت سفارش سوالاتی در ذهن دارید و هنوز پاسخ آن را پیدا نکرده اید کلمه مشاوره کفسابی را به شماره ۰۹۱۲۵۲۸۹۱۵۹ پیامک و یا از طریق فرم چت آنلاین در گوشه پایین سایت درخواست مشاوره را برای ما ارسال نمایید.