nama banner3

نماشویی ساختمان با راپل و بدون داربست + قیمت 1403

نماشویی چیست؟

به شستشو و نظافت نمای بیرونی ساختمان، نماشویی می‌گویند.

نماشویی ساختمان یکی از خدمات ساختمانی تخصصی‌ است که با استفاده از روش های بسیار مختلف انجام می‌شود. همچنین این خدمات یک عملیات کاملا ضروری برای نمای ساختمان است که از آسیب رساندن جرم ها و آلودگی ها به نمای ساختمان جلوگیری می‌کند و امروزه یکی از پر تقاضاترین خدماتی است که در زیباسازی و بازسازی نمای ساختمان ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دلایل متخلفی برای نماشویی ساختمان وجود دارد، زیرا در دنیای امروز به دلیل آلودگی های مختلفی که در فضای جوی هوا و سایر عوامل وجود دارد سطوح نمای ساختمان ها دچار کثیفی شده و زیبایی خود را از دست می‌دهند.

در خدمات نماشویی از دستگاه واترجت، واتر سندبلاست و از مواد های نانو، جرم گیر و رسوب زدا استفاده می‌کنند.

 

قیمت نماشویی ساختمان

قیمت نماشویی بستگی به عوامل مختلفی دارد:

 • جنس نما و نوع نمای ساختمان

یکی از عوامل موثر در مشخص شدن قیمت نماشویی ساختمان وضعیت جنس آن یعنی آجری، رومی، سنگی، شیشه ای بودن جنس نما است که این مورد در تمامی ساختمان ها متفاوت و قابل تغییر است و پاک کردن هر سطح بسته به جنس آن روش متفاوت خود را دارد. به عنوان مثال شستشوی سطوح شیشه ای به دلیل جنس آن بسیار راحت از شستشو نماهای سنگی و آجری است و شستن چنین نماهایی هزینه بیشتری نسبت به دیگر سطوح دارد.

 • نوع و میزان آلودگی نما

نمایی که بسیار آلوده باشد نیاز به صرف زمان بیشتر و مصرف مواد بیشتر برای پاکسازی دارد. با این حساب هر چه میزان آلودگی نمای ساختمان کمتر باشد قیمت شستشوی نما هم کمتر خواهد بود.

 • ارتفاع و مساحت سطوح

هرچه ارتفاع ساختمان بلندتر باشد تجهیزات و موادی که در شستشو استفاده می‌شود افزایش یافته و هزینه نماشویی تغییر می‌کند.

۴.مکان جغرافیایی

برای مثال میزان قیمت نماشویی در تهران و کرج با قیمت شستشوی نما در شهرهای بسیار دور از پایتخت کمی تفاوت دارد.

البته توجه کنید که هزینه نماشویی ساختمان فقط در مسیر های طولانی قابل توجه و متغییر است و در مسیر هایی که فاصله کمتری دارند بسیار مهم و اثر گذار در تعرفه نماشویی ساختمان نیست. یعنی در انجام خدمات نماشویی ساختمان در تهران یا کرج موقعیت جغرافیایی در میزان تعیین نرخ بسیار اثر گذار و موثر نیست و قیمت نماشویی در غرب تهران یا شمال تهران در یک میزان است.

اکنون می‌دانیم که در نماشویی ساختمان قیمت ها متفاوت و متغییر هستند و هزینه شستشو نما وابسته به عوامل مختلف در نمای ساختمان شما است و باید توسط کارشناسان بازدید و بررسی شود تا پس از بررسی اولیه با توجه به عوامل مختلفی که در نمای ساختمان وجود دارد نرخ نماشویی با طناب را مشخص کنند.

 

قیمت نماشویی در تهران

قیمت نماشویی ساختمان در تهران با توجه به موقعیت جغرافیایی و دسترسی سریع و پروژه ها نسبت به سایر نقاط کشور کمتر است.

نماشویی در تهران به علت آلودگی‌های فراوان آن، بسیار پر تقاضا و پر طرف دار است.

قیمت نماشویی در تهران با توجه به جنس نماهای مختلف و وضعیت فعلی نمای ساختمان نیاز به استعلام تلفنی از اینترساب دارد.

 

نماشویی ساختمان به چند روش قابل اجرا است؟

برای نماشویی ساختمان پنج روش و ابزار مختلف وجود دارد که هر کدام از روش ها بستگی به ساختمان شما دارد و باتوجه به وضعیت فعلی نمای ساختمان شما انتخاب و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این روش ها عبارتند از:

نماشویی با طناب

نماشویی با داربست

نماشویی با کلایمر

نماشویی با جرثقیل

نماشویی با بالابر هیدرولیکی

 

نماشویی ساختمان با طناب

یکی از بهترین روش هایی که برای شستشوی نمای ساختمان می‌توانید استفاده کنید، روش نماشویی با طناب است.

قیمت نماشویی با طناب بسیار کم است زیرا هیچ هزینه ای برای بستن داربست یا کلایمر پرداخته نمی‌شود لذا ایمن تر بوده و وقت کمتری می‌گیرد.

این در حالیست که در نماشویی با داربست زمان اجرای کار و سختی آن بسیار بیشتر است و علاوه بر این هزینه و خطرات بیشتری هم دارد.

نماشویی ساختمان با راپل تلفظ اصلی نماشویی با طناب است. در واقع نام اصلی دسترسی با طناب یا طناب کاری، راپل است. حتما توجه کنید که برای انجام خدمات نماشویی با راپل شخص اجرا کننده باید دارای تجربه بالا در انجام کار باشد زیرا خدمات نماشویی جز مشاغل حساس است.

 

نماشویی ساختمان کامپوزیتی

نمای کامپوزیتی پس از گذشت زمان به دلیل جذب آلودگی بر خود شفافیت و زیبایی خود را از دست می دهد و به شدت کثیف و جرم آلود دیده می‌شود.

برای این که نمای ساختمان کامپوزیتی شما شفافیت و زیبایی خود را از دست ندهد باید در زمان های مشخص مثلا ۶ ماه ۶ ماه به صورت واتر جت و سپس ابر و تی و اسکاج شستشو شود. همچنین فراموش نکنید که انجام این کار نیازمند تجربه و حرفه بالایی است.

امروزه ساختمان های بسیار زیادی را در سطح شهر مشاهده می کنید که جنس نمای آنها از کامپوزیت ساخته شده است. کامپوزیت در نمای ساختمان ها بسیار جذاب و زیبا نمایان می شود اما طریقه نگه داری و تمیزی آن مقداری سخت است. زیرا سطوح کامپوزیتی آلودگی ها و جرم ها را زودتر از سطوح دیگر جذب می‌کنند و پس از گذشت زمان به دلیل بارش های اسیدی و وجود گرد و خاک ها در نمای ساختمان سطوح آلوده و چرکین میشوند.

اگر نمای ساختمان کامپوزیتی شما در بازه های زمانی مشخصی شسشتو شود، قیمت نماشویی ساختمان شما هم کمتر از نمای یک ساختمان دارای جرم و کثیفی خواهد بود.

 

نماشویی ساختمان نما شیشه

معمولا بسیاری از نماهای ساختمان ها به خصوص برج های بلند و ساختمان های مرتفع، شیشه ای هستند. بنابراین تقاضای نماشویی نمای شیشه ای بسیار بالا است. زیرا اینگونه نماها بیشتر در معرض دید هستند و از نظر زیباسازی شهر نقش بسیار موثری دارند.

امروزه آلاینده هایی که در جو هوا بر اثر باد و باران و موارد دیگر وجود دارد، باعث به وجود آمدن آلودگی هایی در سطوح نمای ساختمان می‌شوند و زیبایی نمای ساختمان را از بین می‌برند.

به خصوص در نماهای شیشه ای که زیبایی آنها در درخشش و براقیت آنها است.

تنها راه چاره برای جذابیت نمای ساختمان شما  نماشویی ساختمان با طناب است چراکه نماشویی از عوامل اصلی در زیبایی اینگونه نماها است. در نتیجه توصیه می‌شود در مدت های متوالی و کوتاه نماشویی با طناب و بدون داربست صورت گیرد.

زیرا با انجام این عمل هم نمای ساختمان شما تمیز خواهد ماند و هم قیمت نماشویی ساختمان شما به دلیل کمتر بودن جرم در سطوح نما کاهش خواهد یافت.

 

نماشویی ساختمان نما سنگی

امروزه بسیاری از سطوح نما پوشیده از سنگ هستند. استفاده از سنگ در سطوح بسیار کاربردی بوده و زیبایی خاصی را به نماها می‌بخشد. نمای سنگی در مقابل سرما و گرما مانند عایق عمل می‌کند و باعث تحکیم سطوح می‌گردد.

سطوح های سنگی به دلیل کاربرد در بسیاری از نماها در معرض آلودگی هوا و آلاینده های هوا قرار می‌گیرند و به سرعت دچار کثیفی می‌شوند و نیاز به شستشو پیدا می‌کنند جمعیت زیاد در شهر سبب افزایش آلودگی می‌شود و سطوح سنگی نیز در مقابل این کثیفی ها قرار می‌گریند و زیبایی خود را به مرور از دست می‌دهند.

نماشویی نمای سنگی با توجه به نوع سنگی که روی سطوح به کار برده شده است متفاوت است و با توجه به سختی و زبری آن روش شستشو متفاوت است و هرچه سختی و زبری آن بیشتر باشد شستشو آن سخت تر خواهد بود. همچنین در شستشو آن از دستگاه نماشویی واترجت استفاده می‌شود.

در صورت آلودگی و چربی موجود روی سطوح و سختی آن می‌توان از روش های پیشرفته تر مانند مواد جرم گیر و نانو استفاده کرد.

 

نماشویی ساختمان نما سیمانی

سطوح برخی از نمای ساختمان دارای پوششی از سیمان است که گاهی در برخی نماها زیبایی خاصی به دلیل سبک بودن و رنگ سفید سیمان دارد.

اما با گذشت زمان آلودگی ها و کثیفی ها به سطوح سیمانی نشسته و نمای ساختمان چرکین و مات می‌شود و زیبایی را از نما می‌گیرند.

نماشویی نمای سیمانی را با استفاده از داربست هم انجام می‌دهند اما قیمت نماشویی با طناب بسیار  ارزان تر از داربست است.

 

نماشویی ساختمان نما کنیتکس

امروزه درصد بسیار بالایی از نمای ساختمان ها با استفاده کنیتکس پوشیده و ساخته شده است که پس از گذشت زمان بسیار کثیف و آلوده می‌شوند، بنابراین نماشویی نمای کنیتکس بسیار پر تقاضا است.

 

نماشویی ساختمان آجری

این روزها در سطح شهر ساختمان های آجری بسیاری دیده می‌شود که دارای کثیفی و آلودگی بسیاری هستند، چراکه این ساختمان ها طی سالیان اخیر به دلیل نفود کثیفی ها به خورد آجر ها موجب تخریب آن‌ها شده است.

اما اگر نمای ساختمان شما آجری است اصلا نگران نباشید، زیرا اینگونه ساختمان ها هم قابل نماشویی هستند.

قیمت نماشویی ساختمان آجری بستگی به میزان آلودگی آن و متراژ نمای ساختمان شما و همچنین نحوه شستشوی آن دارد.

 

آیا میدانستید علاوه بر انجام خدمات کفسابی سنگ، در عرض چند ساعت میتوانید با کمترین قیمت، نماشویی ساختمان با راپل و بدون داربست را برای ساختمان های شیشه ای، آجری، سنگی و نماهای چوبی اجرا و زیبایی ساختمان رو حتی زیباتر از روز اولش کرد ؟

 

پس بهترین راه این هست که با 0 تا 100 شستشوی نمای ساختمان آشنا بشید

 

بعد از گذشت مدتی بدلیل آلودگی هوا و علت های بسیار، نمای ساختمان دچار کثیفی میشه و زیبایی خودشو از دست میده. معمولا این مواقع به فکر هزینه های سنگین نصب داربست و سختی های شستشوی نما هستید!!!  اما ...

بجای فکر به هزینه های زیاد نصب داربست و گرفتن کارگر و یا مصرف بیش از اندازه آب برای شستشو، با کمترین هزینه و بدون نصب داربست و با کمترین مقدار مصرف آب در عرض چند ساعت نمای ساختمان و محل کار را مثل روز اول تمیز میشه.

فرق نمیکنه که نمای ساختمان آجری باشه یا سنگی و یا از کامپوزیت استفاده شده باشه و حتی چوب!!! هر کدام مواد شستشوی مخصوص خودشو داره که در عرض چند ساعت مثل روز اولش میشه.

 

قیمت نماشویی ساختمان

 

سوالات متداول و مهم قبل از نماشویی ساختمان :

 

- اولین سوال که شاید در ذهن شما پیش بیاد این هست که مواد شوینده باعث لک و یا تغییر رنگ در ظاهر نما نمیشه ؟

باید گفت که به هیچ عنوان صدمه ای به جنس نما وارد نمیشه و ما این مورد را برایتان ضمانت می کنیم

 

-  دومین سوال شاید این باشه که بدون داربست مگه میشه ؟

متخصصین ما بدون نصب داربست و هزینه های اضافه فقط با استفاده از روش راپل و با ایمنی بسیار بالا اقدام به شستشوی نمای ساختمان میکنند که هم از لحاظ هزینه خیلی پایین تر هست و هم دردسر نصب و جمع آوری و آسیب به نمای ساختمان رو نداره

 

-  سومین سوال شاید این باشه که قبل از درخواست نماشویی ساختمان میشه مشاوره گرفت ؟

باید گفت که قبل از هر انجام پروژه ای پیشنهاد میکنیم تا با متخصصین ما بصورت رایگان و در هر ساعت از طول شبانه روز از طریق شماره 09125289159 با واتساپ و یا تماس مستقیم  مشورت کنید تا هر سوالی که دارید پاسخش رو دریافت کنید

 

-  چهارمین سوال شاید در بحث قیمت نماشویی ساختمان در سال 1403 باشه که با توجه به نوع جنس استفاده شده در نما متفاوت هست . اما نگران نباشید ... با اطمینان خاطر قیمت های ما نسبت به سایر رقبا هم پایین تره و هم کیفیت کار بسیار بالاتره.

 

شستشوی نمای ساختمان بدون داربست

 

خدمات نماشویی ساختمان

نماشویی با طناب و بدون داربست از بهترین روش هایی است که با کمترین هزینه و در سریعترین زمان میشه انجام داد. ولی در صورت درخواست مشتریان گرامی نصب داربست برای نماشویی ساختمان هم در تمامی شهرها قابل انجامه، در کلیپ بالا نمونه ای از نماشویی ساختمان بوسیله طناب و بدون داربست قرار داده شده تا با نحوه نصب  و کار متخصص نماشویی آشنا بشید.

 

انواع نماشویی

از جمله محبوب‌ترین نماشویی ساختمان در کرج و تهران و سایر شهرهای کشور، می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • نماشویی با راپل و بدون نصب داربست
 • نماشویی سندبلاست و نماشویی ساختمان های شیشه ای
 • نماشویی واترجت مخصوص ساختمان های سنتی
 • شستشوی نمای تالارهای پذیرایی ، ساختمان های اداری ، هتل‌ها، رستوران‌ها، مجتمع‌های تجاری و ...

 

مزایای خدمات نماشویی ساختمان چیست؟

 • رفع کثیفی و دوده، لکه و جرم و زنگ آب از سطح نمای ساختمان
 • رضایت 100 درصدی مشتریان از زیبایی و کیفیت نماشویی در سراسر کشور با توجه به هزینه های مناسب انجام پروژه بوسیله نماشویی با طناب
 • زیبایی و درخشندگی سطح نمای ساختمانهای آجری ، نماهای شیشه ای ، نماهای سنگی و کامپوزیت
 • ضمانت کیفیت کار بوسیله مواد شوینده و نانو جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به جنس نما و افزایش کیفیت کار
 • کاهش هزینه های ساختمان و عدم نیاز به نصب داربست و یا تغییر سنگ نماهای ساختمان
 • تسریع در زمان انجام نماشویی و پرهیز از صرف هزینه و زمان بیهوده

 

چرا «اینترساب» را برای نماشویی ساختمان انتخاب کنیم؟

 • ضمانت 100 درصدی کیفیت کار در تمام شهرهای کشور
 • استفاده از مواد شوینده درجه 1 و دقت بالا در نماشویی
 • سرعت کار بالا در کنار کیفیت کار
 • قیمت مناسب و معقولانه در ثبت سفارش
 • عدم تغییر قیمت و یا ارائه هزینه های اضافه بعد از انجام پروژه
 • پاسخ گویی 24 ساعته مشاورین
 • ارائه مشاوره رایگان در تمامی روزهای هفته
 • ارائه خدمات کفسابی و نماشویی در تمامی شهرهای ایران

 

نماشویی ساختمان با راپل، نماشویی بدون داربست

 

در ساختمان‌های بلند طبقه و مرتفع برای سهولت کار و جلوگیری از ایراد خسارت به نمای ساختمان و همچنین تسریع در روند کار ، نماشویی با طناب یا نماشویی با راپل بهترین گزینه می باشد. هم چنین برای نماشویی ساختمان‌هایی که بدلیل نوع شکل نما و یا رفت و آمد شهروندان از مقابل ساختمان امکان زدن داربست وجود ندارد، شستشوی نمای ساختمان با طناب از بهترین و کم هزینه ترین نماشویی های ساختمان می باشد. به شخصی متخصصی که نماشویی ساختمان با طناب مخصوص و راپل را انجام می‌دهد، راپل کار می‌گویند.

 

متخصصین ما در هنگام راپل و نماشویی با طناب از کمربند و محافظ نگهدارنده استفاده می کنند که ایمنی کار را بالا می برد و جای نگرانی نیست . چون 15 سال است که در این حرفه در حال فعالیت درست و اصولی می باشند .

 

نماشویی ساختمان با واترجت

 

دستگاه واتر بلاست یا واترجت یکی از دستگاه‌ها برای شستشوی نماست. این دستگاه که مدل‌های مختلفی دارد، آب و مواد نماشویی را با فشار بالا روی سطح پخش کند .

 

برای نماشویی با راپل یا نماشویی با طناب از روش واترجت نیز برای شستشوی گردوغبار استفاده می‌شود، که برای نماهای آجری و سنگی و سیمانی و این نوع ساختمان ها بسیار رایج می باشد. البته بسته به نوع نما، مثل نمای کامپوزیتی برای شستشوی آن از اسفنج و تی لاستیکی هم می شود استفاده کرد.

 

شرکت نماشویی ساختمان

در فضای مجازی بسیاری از شرکت ها و متخصصین وجود دارند تا اقدام به ثبت سفارش و نماشویی نمایند اما مهمترین اصل کیفیت کار و تعهدی است که به مشتری داده می شود.

 پیشنهاد میکنیم همیشه کارهای تخصصی را به اهلش بسپارید.

 متخصصین ما 15 سال است که با کیفیت کار و قیمت های مناسب و معقولانه در سراسر کشور اقدام به انجام خدمات کفسابی و نماشویی می کنند و تاکنون یک نارضیتی بعد از انجام پروژه نداشته ایم.

 اگر در خصوص قیمت نماشویی ساختمان و نحوه اجرایی پروژه و همچنین ثبت سفارش سوالاتی در ذهن دارید و هنوز پاسخ آن را پیدا نکردید پیشنهاد میکنم کلمه نماشویی ساختمان را به شماره های زیر همین متن ارسال کنید تا در سریع ترین زمان به پاسخ مورد و تخمین قیمت نظر برسید.

 

اینترساب در زمینه خدمات کفسابی و سنگسابی نیز فعالیت چشمگیری دارد، لذا به منظور آشنایی با خدمات ما در این زمینه و استعلام هزینه کفسابی وارد صفحه قیمت ارزان کفسابی سنگ شوید.

 

09125289159

نماشویی ساسانی (اینترساب)