قیمت کفسابی سنگ گرانیت در تهران و کرج

نگهداری صحیح سنگ گرانیت باعث می شود تا در سالهای آینده از زیبایی آن لذت ببرید.

 

در کفسابی سنگ ، ما خدمات سنگ سابی و کفسابی سنگ های گرانیت و سرامیک را در جهت رفع ترک و سوراخ های سنگ ، رفع کدری سنگ ، رفع سیاهی و اسیدی شدن سنگ ارائه می دهیم 

 

تفاوتی ندارد که کف خانه یا محل کار شما از چه نوع سنگی باشد ؛ سنگ مرمر ، کاشی ، سرامیک ، موزاییک ، کفپوش و ... ، کارکنان حرفه ای اینترساب می توانند زیبایی و استحکام کفپوش سنگی شما را بازیابی کنند.

 

کفسابی سنگ سرامیک و سنگ مرمر

 

کفسابی سرامیک

 

پولیش و تمیز کردن منظم کف سرامیک و انواع سنگ ها می تواند از آسیب جلوگیری کرده و ظاهر و نمای سنگ و کفپوش را شگفت انگیز نگه دارد - درست مانند نو شدن . کف مرمر و سرامیک نیاز به تمیز کردن خاصی دارد تا سطح سنگ صاف و عاری از هرگونه لکه باقی بماند.

 

برای جلوگیری از نفوذ لکه ها به سطح سنگ مرمر از سیلرهای محافظ سنگی استفاده می کنیم. علاوه بر این ، ما سطوح مرمری را دوباره به سطح می رسانیم تا سطحی سخت ، صاف و مقاوم در برابر لکه ها داشته باشیم.

 

تمیز کردن نادرست می تواند سطح کف سنگ شما را خراب کند! ما خواص سنگ را می شناسیم و انواع محلول های تمیز کننده و فرایندهای تمیز کردن زیبایی آنها را به بهترین شکل نشان می دهد.

 

ما کفسابی سنگ و سرامیک را با استفاده از جلا دهنده های پودری ، ساینده های الماس و دستگاه انجام می دهیم تا کف سنگ شما صیقل داده شود و درخشش اولیه خود را به دست آورد. اطمینان حاصل کنید که متخصصین حرفه ای برای صیقل دادن کف های سنگ طبیعی آماده انجام پروژه هستند تا به شما در محافظت از کفپوش و انواع سنگها و سرامیک های کف منزل و محل کارتان در سالهای آینده کمک کنند!

 

کفسابی سنگ های گرانیت

گرانیت ، سنگ بسیار زیبایی است و رنگهای متنوع و طرح های طبیعی دارد.در حالی که گرانیت بسیار سخت تر از سنگ مرمر است ، اگر زمانی گرانیت نیاز به ترمیم داشته باشد ، باید با یک متخصص که دانش تخصصی برای کار روی گرانیت شما را دارد تماس بگیرید.

 

بسیاری از متخصصان نظافت آن را لمس نمی کنند. متخصصین کفسابی سنگ اینترساب دانش و تخصص لازم برای تمیز کردن ، کفسابی و بازسازی گرانیت شما را دارند. تکنیک های حرفه ای ما می توانند این خدمات را برای شما انجام دهند ، کلید اصلی برای شگفت انگیز بودن گرانیت شما تمیز کردن ، صیقل دادن و آب بندی سنگ است.

 

ما به آموزش مشتری های خود در مورد مراقبت مناسب از سنگ گرانیت می پردازیم.ما مجموعه ای از سیلرها برای کف های سطح سخت شما داریم.

 

بسته به نوع کفپوش سطح سخت شما ، هر سیلری که حمل می کنیم هدف و کاربرد خاص خود را دارد. برخی آب را دفع می کنند و برخی دیگر آب و روغن ها را ، و برخی به طور خاص برای کف هایی با تخلخل بالا مانند آجر ، تخته سنگ ، سنگ آهک ، تراورتن و سنگ مرمر طراحی شده اند.

 

هزینه کفسابی سنگ گرانیت در سال1401

 

قیمت مناسب در کفسابی سنگ گرانیت و کفسابی سرامیک تخصص گروه اینترساب است و جهت مشاوره رایگان می توانید با شماره 09125289159 (ساسانی) تماس حاصل فرمایید تا از آخرین وضعیت قیمت کفسابی اطلاع پیدا کنید

 

 

- خدمات کفسابی سنگ در کرج

- خدمات کفسابی سنگ در اصفهان

-خدمات کفسابی سنگ در مشهد

-خدمات کفسابی سنگ در تبریز

-خدمات کفسابی سنگ در شیراز

خدمات کفسابی سنگ در قم