قیمت کفسابی سنگ و سرامیک در سال 1402 به چه صورت هست؟

جهت استعلام قیمت کفسابی در تمامی شهرها به مقاله قیمت ارزان کفسابی در این صفحه مراجعه فرمایید و یا از طریق چت آنلاین و شماره 09125289159 اقدام نمایید.

علت تفاوت قیمتهای کفسابی چیست؟

در ساب معمولی فقط جرم گیری از سطح سنگ صورت میگیره اما در ساب پلیشر ایتالیایی هم جرم گیری و هم 40 درصد براق کنندگی سطوح وجود داره. در نانو ساب هم جرم گیری صورت میگیره و هم 200 درصد مقدار براق شدن سطوح بالاتر از بقیه موارد هست. همچنین این براقیت بیش از 5 سال ماندگاری داره.

مدت ماندگاری کیفیت و براق بودن سطوح در کفسابی

در نانو ساب جرم گیری و 200 درصد مقدار براق شدن سطوح بالاتر از بقیه موارد کفسابی هست. همچنین در نانو ساب براق بودن بیش از 5 سال با کیفیت بالا ماندگاری داره و سطح سنگ بسیار شفاف و براق میشه.

بعد از سفارش کفسابی چه زمانی برای کار مراجعه می کنید؟

بعد از ثبت سفارش کفسابی، بنا به درخواست و صلاحدید مشتری در ساعت و روزی که تعیین کنید آماده ارائه خدمات می باشیم و محدودیتی در زمان انجام سفارش نداریم.

کفسابی سنگ و سرامیک گرد و خاک هم داره ؟

خیر - دستگاه بوسیله آب کار میکنه و در زمان انجام کفسابی هیچ گردو خاکی ایجاد نمیشه.

سفیدک های روی سنگ با کفسابی رفع میشه ؟

تمام سنگ هایی که بر اثر ریختن وایتکس یا مواد شیمیایی و جوهرنمک سفیدک زده اند با خدمات کفسابی مانند روز اول تمیز و براق میشوند و هیچ اثری از سفیدک باقی نمیماند.

رفع سیاه شدن سنگ بر اثر مواد اسیدی با کفسابی

بله - با ضمانت کاری 100 درصدی تمام این موارد در کفسابی قابل رفع می باشد.

قبل از کفسابی سنگ، امکان گرفتن مشاوره وجود دارد؟

بله - برای دریافت مشاوره و پاسخ به سوالات و رفع ابهاماتی که برای مشتریان قبل از سفارش پیش می آید میتوانید با شماره 09125289159 (ساسانی) تماس حاصل فرمایید.

نیاز به راهنمایی و برآورد قیمت دارید؟

09125289159 

کفسابی ساسانی (استعلام فوری قیمت)

کار کف‌ساب با شستشوی کف منزل متفاوت است و ضمن حذف لایه رویی و پوسیده سنگ ، به بخش زیرین و تازه آن دسترسی پیدا می‌کنیم که باعث میشه براق شدن و تازگی به سنگ ، موزاییک و سرامیک کف منزل و محل کار برگردد

معمولا اولین موردی که در کفسابی سنگ و سرامیک به ذهن خطور می کند قیمت و بصرفه بودن آن است، آیا می دانستید که قیمت کف سابی بسیار پایین تر از نظافت های ساختمان و حتی تعمیرات سنگ و سرامیک است ؟!

گروه کفسابی و سنگسابی ارزان اینترساب با تجربه بالای کاری در تمامی استان های کشور اماده ارائه خدمات با ضمانت 5 ساله برای مشتریان گرامی می باشد .

انجام خدمات کفسابی ارزان در تهران،کرج،شیراز،اصفهان،تبریز،اهواز،مشهد،اراک و ...

پیشنهاد می کنیم با متخصصین ما بصورت 24 ساعته جهت دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت ها در ارتباط باشید.

مشاوره رایگان

09125289159

اینستاگرام : intersaab@