پس زمینه کفسابی

شاید باورکردنی نباشه اما میشه با کفسابی ارزان سنگ و سرامیک ، کف پارکینگ ، راه پله ، کف منزل ، ساختمان ، باشگاه ، فروشگاه ، مطب و درمانگاه و سایر محل های پر رفت و آمد را با کمترین هزینه حتی از روز اولش براق تر و زیبا تر کرد

 

در کفسابی سنگ و سرامیک اینترساب کلیه کارهای خدمات کفسابی با قیمتی ارزان و منصفانه براورد و اجرایی میشود و ضمانت اجرایی اولین و مهمترین اصول کاری متخصصین ما می باشد.

 

راه پله ها ، کف آسانسور ، کف راهرو ، موزاییک پارکینگ ، سرامیک های کف منزل و یا محل کار بخاطر رفت و آمد زیاد و یا کثیفی خیلی کدر شده ؟ و زیبایی خودشو از دست داده ؟؟؟

 

معمولا این مواقع به فکر هزینه های سنگین تغییر سرامیک و یا کفپوش هستید . اما میدونستید که با کفسابی سنگ و سرامیک و در عرض چند ساعت میشه با کمترین هزینه انواع سنگ و کفپوش رو حتی زیباتر از روز اولش کرد ؟

 

کفسابی ارزان سنگ و سرامیک در تهران ، کرج و سایر شهرهای کشور

کفسابی کف پارکینگ

 

کفسابی سنگ چیست ؟

 

کفسابی سنگ به منظور تازه‌سازی سنگ و رفع ترک ، لکه، جرم ، آلودگی‌ عمیق ، رفع کدر و سیاهی و نیز پاک کردن مواد شیمیایی مانند کف پارکینگ های ساختمانی صورت می‌گیرد.

 

کار کف‌ساب با شستشوی کف منزل متفات است و ضمن حذف لایه رویی و پوسیده سنگ ، به بخش زیرین و تازه آن دسترسی پیدا می‌کنیم که باعث میشه براق شدن و تازگی به سنگ ، موزاییک و سرامیک کف منزل و محل کار برگرده .

 

رفت و آمد های زیاد در مطب ها ، ساختمان های اداری ، راه پله و پاگردها ، ریختن روغن خودرو در کف پارکینگ ها و سایر موارد مشابه باعث میشه تا زیبایی محل کار و زندگی از بین بره و با گذشت زمان حتی مواد شوینده کاربرد نداشته باشه و یا توانایی انجام آن توسط ساکنین امکان پذیر نباشه .

 

پس کفسابی خیلی دقیق تر و عمیق تر از یک شست و شوی ساده می باشد و با استفاده از دستگاه مخصوص و مواد نانو میشه براق شدن و تازگی را مثل روز اول به کف ساختمان برگردوند.

 

در خدمات کفسابی و سنگسابی به چند نکته مهم توجه کنید:

 

-خدمات سنگسابی با شست و شوی معمولی کاملا تفاوت دارد و این نوع خدمات توسط متخصص سنگ و کاملا حرفه ای انجام می شود و هیچ ارتباطی با شست و شو و مواد شوینده ندارد.

 

-کفسابی سنگ و سرامیک بوسیله دستگاه مخصوص ساب زنی و مواد نانو انجام می شود.

 

-قبل از انجام کار بوسیله دستگاه مخصوص جرم گیری از روس سطح سنگ انجام می شود.

 

-در کفسابی با مواد نانو ضمانت 5 ساله در براق ماندن سنگ وجود دارد.

 

09125289159

(کفسابی ساسانی)

 

چه زمانی برای انجام  کفسابی سنگ مناسب ‌تره؟

 

پیشنهاد میکنیم اگر کف ساختمان و یا محل زندگی بدلیل آلودگی و یا رفت و آمد در گذر زمان زیبایی خودشو از دست داده و شفافیت نداره کفسابی را به تاخیر ننداخته تا مواد رسوبی و شیمیایی با گذشت زمان ماندگارتر نشود

 

اگر کفسابی سنگ به موقع انجام شود برای پاکسازی کف منزل و محل کار هم زمان کمتری لحاظ می شود و هم مواد شوینده کمتری مورد نیاز است

 

معمولا بدلیل رفت و آمد های بسیار در محل کار ، فروشگاه ها ، مراکز تفریحی ، درمانگاه ها سطح سنگ و سرامیک کدر و سیاه میشه و یا با افتادن اجسام روی سنگ سوراخ و یا ترک هایی روی آن ایجاد میشه . بهترین کار این است که در سریع ترین زمان و اولین فرصت نسبت به صیغل دادن سنگ و سرامیک اقدام کنیم که در متن زیر کاملتر به این موضوع پرداخته ایم

 

رفع ترک و پوسیدگی سنگ با کفسابی

 

 

 

شاید تا بحال مشاهده کرده باشید که سوراخ های ایجاد شده در روی سنگهای کف منزل و یا ایجاد ترک های ایجاد شده بر روی موزاییک و انواع سنگها باعث شده که از فاصله دور هم این ایرادات مشخص باشه و زیبایی منزل و محل کار از بین بره.

 

شاید این مواقع به فکر هزینه های سنگین تعویض و جدید کردن سنگ های کف باشید اما براحتی و بدون دردسر میشه در عرض چند ساعت بوسیله کفسابی ترک و پوسیدگی سنگ های کف منزل و محل کار را رفع کرد و بعد از کفسابی و سنگ سابی مشاهده کنید که مثل روز اول تازگی و شفافیت به سنگ برگشته.

 

با فن‌آوری کفسابی و استفاده از مواد نانو ، مشکل ترک ، سوراخ های سنگ و پوسیدگی به‌راحتی رفع می‌شود. با ساب‌زدن سنگ‌ها ، تمام حفره‌ها و ترک‌ها از سطح سنگ حذف و نمای آن مانند روز اول می‌شود.

 

نمونه کارهای کفسابی سنگ | کفسابی پارکینگ | کفسابی راه پله و پاگرد| کفسابی سرامیک | کفسابی موزاییک

 کف پارکینگ

 کف سرامیک

 کف حیاط

 کف آسانسور

 

تفاوت قیمت های کفسابی سنگ و سرامیک در سال 1400چیست؟

 

در ساب معمولی فقط جرم گیری از سطح سنگ انجام میگیره - در ساب پلیشر ایتالیایی هم جرم گیری انجام میشه و هم 40 درصد براق کنندگی سطوح داره - در نانو ساب هم جرم گیری انجام میشه و هم 200 درصد مقدار براق شدن سطوح بالاتر از بقیه موارد هست . همچنین این براق بودن بیش از 5 سال با کیفیت بالا ماندگاری داره .

 

همچنین به منظور اطلاع از قیمت ارزان کفسابی سنگ و سرامیک در تهران و کرج کلیک نمایید .

 

براق بودن و ماندگاری کفسابی سنگ و سرامیک چند سال است ؟

 

در نانو ساب هم جرم گیری انجام میشه و هم 200 درصد مقدار براق شدن سطوح بالاتر از بقیه موارد در کفسابی هست . همچنین در نانو ساب براق بودن بیش از 5 سال با کیفیت بالا ماندگاری داره و سطح سنگ بسیار شفاف و براق میشه .

 


 

قیمت ارزان کفسابی سنگ و سرامیک در سال 1400

 

قیمت ساب معمولی هر متر مربع  10 هزار تومان

 

قیمت ساب ایتالیایی هر متر مربع 13 هزار تومان

 

قیمت نانو ساب هر متر مربع 15 هزار تومان

 

قیمت کفسابی پله در سال 1400 از هر پله 15 هزار تومان آغاز میشود که معمولا برای رضایت مشتری توافقی انجام و محاسبه می شود

 

سنگ های سوراخ شده و ترک خورده اگر کمتر از 70 متر مربع باشد توافقی (رضایت مشتری و متخصص کفسابی) انجام میشود و اگر بالای 70 متر مربع باشه بهمراه بتونه کاری هر متر مربع 15 هزار تومان و اگر با رزین ایتالیایی اصل باشه متر مربع 20 الی 30 هزار تومان قابل انجام است.

 

قیمت کفسابی سنگ گرانیت بدلیل سختی و سفتی سنگ و نیاز به از بین بردن ناخنک ها (پستی و بلندی بین بندها) توافقی انجام می شود که قبل از ثبت سفارش از طریق کفسابی ساسانی (اینترساب) 09125289159 قابل استعلام است.

 

09125289159

(کفسابی ساسانی)

 

کفسابی سنگ و سرامیک گرد و خاک هم دارد ؟

با توجه به این موضوع که دستگاه کفسابی سنگ بوسیله آب کار میکنه در زمان انجام کفسابی فیلتر های قوی که در اطراف دستگاه نصب می باشند  اجازه نمی دهند هیچ گردو خاکی ایجاد بشه و حتی آب یا مواد به اطراف پاشیده بشه

 

سفیدک های روی سنگ با کفسابی سنگ رفع می شود ؟

تمام سنگ هایی که بر اثر ریختن وایتکس یا مواد شیمیایی و جوهرنمک سفیدک زده اند با انجام کفسابی مانند روز اول تمیز و براق می شوند و هیچ اثری از سفیدک باقی نمیماند

 

رفع سیاهی و اسیدی شدن سنگ با کفسابی

بعد از کفسابی سنگ با ضمانت کاری 100 درصدی تمام این موارد اعم از سیاه شدن سنگ بر اثر مواد اسیدی ، ریختن روغن و مواد شیمیایی قابل رفع می باشد

 

شرایط کفسابی و سنگ سابی بتن

بتن هایی که به صورت ماله پروانه انجام شده است ساب زدنش بهتر انجام میشود و درقیمت آن نیز تاثیر گذار است و بتن هایی که با دست ریخته شده ساب زدن سختی نسبت به ماله پروانه دارد .

 

سنگسابی بتن از بین بردن پستی و بلندی ها روی بتن می باشد و در صورت نیاز می شود بتن را مانند سنگ براق و صاف نمود که بنا به درخواست کارفرما انجام می شود.

 

برای سنگ سابی بتن از دستگاه ۳فاز که دارای قدرت بیشتری می باشد استفاده می کنیم .

 

خدمات کفسابی پارکینگ 

آلودگی و روغن هایی که از رفت و آمد و همچنین پارک ماشین ها باقی می ماند، یکی از علت های مهم کدر شدن و سیاهی کف پارکینگ بشمار می آید.

 

زیبایی ورودی ساختمان و بخشی از نمای ملک های مسکونی و تجاری با ظاهر روغنی و سیاه موزاییک کف پارکینگ از بین می رود و بجای صرف هزینه های بالای تغییر موزاییک ، باید کفسابی پارکینگ انجام گیرد.

 

برای مثال روغن ریخته شده از خودروهای پارک شده در پارکینگ ساختمان با گذر زمان و در کنار آلودگی ناشی از دود ماشین ها و موارد دیگر، به مرور بیشتر و ماندگارتر می شود و محیطی زننده در پارکینگ ایجاد می شود.

 

خدمات نظافت هم که معمولا با مواد شوینده صورت میگیرد این مکان ها را تمیز نمی کند، و کدر شدن و جای قدیمی روغن خودرو بر روی کف پارکینگ باقی می ماند اما این نگرانی موقتی بوده و می شود با کفسابی پارکینگ به عنوان یک راه حل ارزان و سریع ، موزاییک و سنگ کف پارکینگ را مانند روز اول و حتی براق تر کرد.

 

اگر از تمام شرکت های کفسابی پارکینگ نسبت به استعلام قیمت اقدام کنید خواهید دانست که بهترین و منصفانه ترین قیمت بهمراه ضمانت کار مربوط به کفسابی اینترساب (ساسانی) 09125289159  می باشد که تا کنون رضایت صد در صدی مشتریان را بهمراه داشته ایم.

 

11 فایده کفسابی راه پله و پاگرد

- رفع سوراخ های ایجاد شده بر روی سنگ راه پله و پاگرد

- ماندگاری 5 ساله مواد نانو بر روی سنگ راه پله

- براق شدن سنگ حتی زیباتر از روز نصب

- هزینه کفسابی ارزان نسبت به شستشوی هفتگی و ماهانه

- رفع ترک های ایجاد شده بر روی سنگ پله و پاگرد

- کفسابی در عرض چند ساعت با دستگاه های حرفه ای

- استفاده از مواد نانو و ایجاد استحکام در سنگ

- جلوگیری از ایجاد نم در زمان شست و شوی راه پله

- بدون هیچ گونه گرد و خاک

- صیغل دادن سنگ های شکسته و آسیب دیده

- صرفه جویی در هزینه های ساختمان

 

اگر به دنبال بهترین متخصصین در زمینه خدمات کفسابی راه پله و پاگرد هستید نسبت به استعلام قیمت از سایر شرکت های کفسابی راه پله اقدام کنید اما خواهید دانست که بهترین و منصفانه ترین قیمت بهمراه ضمانت کار مربوط به کفسابی اینترساب (ساسانی) 09125289159  می باشد که تا کنون رضایت صد در صدی مشتریان را بهمراه داشته ایم.

 

در چه ساعت هایی امکان کفسابی وجود دارد ؟

بعد از ثبت سفارش کفسابی ، بنا به درخواست و صلاحدید مشتری در ساعت و روزی که تعیین کنید آماده ارائه خدمات می باشیم و محدودیتی در زمان انجام سفارش نداریم .

 

روش های موثر در کفسابی سنگ

جهت مشاهده روش های موثر در کفسابی سنگ و اطلاع از جزئیات آن از صفحه 3 روش موثر در کفسابی سنگ ، موزاییک و کفپوش دیدن فرمایید

 

کفسابی سرامیک و موزاییک

امکان گرفتن مشاوره رایگان قبل از کفسابی سنگ وجود داره ؟

برای دریافت مشاوره و پاسخ به سوالات و رفع ابهاماتی که برای مشتریان قبل از سفارش پیش می آید می توانید با شماره 09125289159 (ساسانی) تماس حاصل فرمایید

بهترین شرکت خدمات کفسابی سنگ تهران

در فضای مجازی بسیاری از شرکت ها و متخصصین وجود دارند تا اقدام به ثبت سفارش و کفسابی نمایند اما مهمترین اصل کیفیت کار و تعهدی است که به مشتری داده می شود

پیشنهاد میکنیم همیشه کارهای تخصصی را به اهلش بسپارد

متخصصین کفسابی سنگ اینترساب (ساسانی) 15 سال است که با کیفیت کار و قیمت های مناسب و معقولانه در سراسر کشور اقدام به انجام خدمات کفسابی و سنگسابی می کنند و تاکنون یک نارضیتی بعد از انجام پروژه نداشته ایم

 

09125289159

(کفسابی ساسانی)

- خدمات کفسابی ارزان سنگ در کرج

- خدمات کفسابی ارزان سنگ در اصفهان

-خدمات کفسابی ارزان سنگ در مشهد

-خدمات کفسابی ارزان سنگ در تبریز

-خدمات کفسابی ارزان سنگ در شیراز

خدمات کفسابی ارزان سنگ در قم


 

اگر در خصوص قیمت و نحوه اجرایی پروژه و همچنین ثبت سفارش سوالاتی در ذهن دارید و هنوز پاسخ آن را پیدا نکردید پیشنهاد میکنم از صفحه سوالات متداول بازدید کنید تا در سریع ترین زمان به پاسخ مورد نظر برسید

 

ضمنا در صورتی که نیاز به مشاوره رایگان و محاسبه دقیق قیمت انواع سنگ ، سرامیک و کفپوش ها را دارید می توانید در تمامی روزهای هفته و حتی در ایام تعطیل از طریق تماس با متخصصین کفسابی سنگ و سرامیک نسبت به اطلاع و ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

اینترساب در زمینه نماشویی ساختمان نیز فعالیت چشمگیری دارد لذا به منظور آشنایی با خدمات ما در این زمینه وارد صفحه نماشویی ساختمان با طناب و بدون داربست شوید

 


 

 

کفسابی ارزان سنگ | کفسابی ارزان سرامیک | کفسابی ارزان پارکینگ | کفسابی ارزان سنگ کرج | کفسابی ارزان سنگ تبریز | کفسابی ارزان سنگ مشهد | کفسابی ارزان سنگ اصفهان | کفسابی ارزان سنگ اهواز | کفسابی ارزان سنگ شیراز | کفسابی ارزان سنگ تهران | کفسابی سنگ و سرامیک | قیمت کفسابی در تهران و کرج | قیمت کفسابی در سال1400 | قیمت کفسابی سرامیک | قیمت کفسابی موزاییک | قیمت کفسابی راه پله | قیمت کفسابی پارکینگ | کفسابی اینترساب | کفسابی ساسانی | کفسابی و سنگسابی ارزان | بهترین شرکت کفسابی سنگ | کفسابی ارزان در فارس

 

گروه برنامه نویسی البرز رایا - 1400