عکس کفسابی

سوالات مشتریان قبل از انجام کفسابی

شاید باورکردنی نباشه اما میشه با کفسابی سنگ و سرامیک ، کف پارکینگ ، راه پله ، کف منزل ، ساختمان ، باشگاه ، فروشگاه ، مطب و درمانگاه و سایر محل های پر رفت و آمد را با کمترین هزینه حتی از روز اولش براق تر و زیبا تر کرد

 

در اینترساب کلیه کارهای خدمات کفسابی با قیمتی ارزان و منصفانه براورد و اجرایی میشود و ضمانت اجرایی اولین و مهمترین اصول کاری متخصصین ما می باشد.

 

راه پله ها ، کف آسانسور ، کف راهرو ، موزاییک پارکینگ ، سرامیک های کف منزل و یا محل کار بخاطر رفت و آمد زیاد و یا کثیفی خیلی کدر شده ؟ و زیبایی خودشو از دست داده ؟؟؟

 

معمولا این مواقع به فکر هزینه های سنگین تغییر سرامیک و یا کفپوش هستید . اما میدونستید که با کفسابی و در عرض چند ساعت میشه با کمترین هزینه انواع سنگ و کفپوش رو حتی زیباتر از روز اولش کرد ؟

 

 

کفسابی کف پارکینگ

 

تفاوت کفسابی و سنگسابی در چیست ؟

 

زمانی که بعداز فرش کردن سنگ ها (یعنی بعداز اتمام سنگ کاری داخل یک واحد یا پارکینگ) مابین بندها پستی و بلندی (ناخنک) وجود دارد ، برای از بین بردن این پستی بلندی ها باید سنگ سابی انجام شود تا سطحی کاملا مسطح به وجود بیاید. این عملیات سنگسابی نام دارد.


اما کفسابی بعداز اتمام عملیات سنگسابی( که باعث از بین رفتن پستی بلندی های سنگ میشود و سطحی صاف به عمل می آید) شفاف شدن سنگ را به همراه دارد و سطح سنگ را ایینه ای و براق میکند.

 

کفسابی سرامیک8

 

09125289159

(کفسابی ساسانی)

 

 

فواید کفسابی ساختمان چیست؟


یکی از امور مهمی که در رابطه با ساختمان های امروزی انجام گرفته و بهترین کف را در فضای داخلی ساختمان نمایان خواهد کرد، کفسابی ساختمان است که با استفاده از ابزارهای مخصوص ساب صورت گرفته و در نهایت لایه ای نو و تمیز از کفپوش های مختلف را رو خواهد کرد، برای مثال اگر جرم و لکه ای عمیق در بین لایه های سنگ نفوذ کرده و ظاهر آن را دستخوش تغییرات منفی نموده باشد، با استفاده از کفسابی، این لکه ها و جرم ها کاملاً از بین رفته و مجدداٌ لایه ای براق و نو، درست مانند همان روز اول که سنگ نصب شده بود، پیدا خواهد گشت.


کفسابی علاوه بر اینکه آلودگی های ظاهری و داخلی را از انواع کفپوش اصلی ساختمان مانند سنگ و سایر مصالح به خوبی پاک کرده و اثری از آنها به جا نمی گذارد، منجر به تشکیل یک فضای زیبا و شایسته نیز خواهد شد، فضایی که گویی به تازگی ساخته شده است.


با کفسابی ساختمان، دیگر نیاز به تعویض مصالح و صرفه هزینه های گزاف بابت خرید آنها نخواهد بود و با کمترین هزینه، امکان تغییر ساختمان فراهم خواهد گردید

 

چه زمانی برای انجام  کفسابی سنگ مناسب ‌تره؟

 

کفسابی کف منزل

 

پیشنهاد میکنیم اگر کف ساختمان و یا محل زندگی بدلیل آلودگی و یا رفت و آمد در گذر زمان زیبایی خودشو از دست داده و شفافیت نداره کفسابی را به تاخیر ننداخته تا مواد رسوبی و شیمیایی با گذشت زمان ماندگارتر نشود

 

اگر کفسابی سنگ به موقع انجام شود برای پاکسازی کف منزل و محل کار هم زمان کمتری لحاظ می شود و هم مواد شوینده کمتری مورد نیاز است

 

معمولا بدلیل رفت و آمد های بسیار در محل کار ، فروشگاه ها ، مراکز تفریحی ، درمانگاه ها سطح سنگ و سرامیک کدر و سیاه میشه و یا با افتادن اجسام روی سنگ سوراخ و یا ترک هایی روی آن ایجاد میشه . بهترین کار این است که در سریع ترین زمان و اولین فرصت نسبت به صیغل دادن سنگ و سرامیک اقدام کنیم که در متن زیر کاملتر به این موضوع پرداخته ایم

 

رفع ترک و پوسیدگی سنگ با کفسابی

 

 

 

شاید تا بحال مشاهده کرده باشید که سوراخ های ایجاد شده در روی سنگهای کف منزل و یا ایجاد ترک های ایجاد شده بر روی موزاییک و انواع سنگها باعث شده که از فاصله دور هم این ایرادات مشخص باشه و زیبایی منزل و محل کار از بین بره.

 

شاید این مواقع به فکر هزینه های سنگین تعویض و جدید کردن سنگ های کف باشید اما براحتی و بدون دردسر میشه در عرض چند ساعت بوسیله کفسابی ترک و پوسیدگی سنگ های کف منزل و محل کار را رفع کرد و بعد از کفسابی و سنگ سابی مشاهده کنید که مثل روز اول تازگی و شفافیت به سنگ برگشته.

 

با فن‌آوری کفسابی و استفاده از مواد نانو ، مشکل ترک ، سوراخ های سنگ و پوسیدگی به‌راحتی رفع می‌شود. با ساب‌زدن سنگ‌ها ، تمام حفره‌ها و ترک‌ها از سطح سنگ حذف و نمای آن مانند روز اول می‌شود.

 

 کف پارکینگ

 کف سرامیک

 کف حیاط

 کف آسانسور

 

تفاوت قیمت های کفسابی سنگ و سرامیک

 

در ساب معمولی فقط جرم گیری از سطح سنگ انجام میگیره - در ساب پلیشر ایتالیایی هم جرم گیری انجام میشه و هم 40 درصد براق کنندگی سطوح داره - در نانو ساب هم جرم گیری انجام میشه و هم 200 درصد مقدار براق شدن سطوح بالاتر از بقیه موارد هست . همچنین این براق بودن بیش از 5 سال با کیفیت بالا ماندگاری داره .

 

همچنین به منظور اطلاع از قیمت کفسابی سنگ کلیک نمایید .

 

براق بودن و ماندگاری کفسابی سنگ و سرامیک چند سال است ؟

 

در نانو ساب هم جرم گیری انجام میشه و هم 200 درصد مقدار براق شدن سطوح بالاتر از بقیه موارد در کفسابی هست . همچنین در نانو ساب براق بودن بیش از 5 سال با کیفیت بالا ماندگاری داره و سطح سنگ بسیار شفاف و براق میشه .

 


 

 

کفسابی سنگ و سرامیک گرد و خاک هم دارد ؟

 

با توجه به این موضوع که دستگاه کفسابی سنگ بوسیله آب کار میکنه در زمان انجام کفسابی فیلتر های قوی که در اطراف دستگاه نصب می باشند  اجازه نمی دهند هیچ گردو خاکی ایجاد بشه و حتی آب یا مواد به اطراف پاشیده بشه

 

سفیدک های روی سنگ با کفسابی سنگ رفع می شود ؟

 

تمام سنگ هایی که بر اثر ریختن وایتکس یا مواد شیمیایی و جوهرنمک سفیدک زده اند با انجام کفسابی مانند روز اول تمیز و براق می شوند و هیچ اثری از سفیدک باقی نمی ماند.

 

سفیدک هایی که روی سنگ بر اثر شست شو با مواد اسیدی نمایان میشود و به مرور زمان رو به سیاهی میرود ، با دستگاه های سه فاز وبا پد های شماره ۱۰۰ و ۲۰۰ و ۳۰۰ و ۵۰۰ چندین مرحله لایه برداری میشود و با استفاده از مواد نانو مخصوص و رزین ترمیم شده که سطحی درخشان و آینه ای پیدا میکند.

 

رفع سیاهی و اسیدی شدن سنگ با کفسابی

 

کفسابی موزاییک

 

بعد از کفسابی سنگ با ضمانت کاری 100 درصدی تمام این موارد اعم از سیاه شدن سنگ بر اثر مواد اسیدی ، ریختن روغن و مواد شیمیایی قابل رفع می باشد

 

 

 

کفسابی و سنگ سابی بتن چگونه است؟

 

هدف از سنگسابی بتن از بین رفتن پستی و بلندی ها و مسطح سازی سطح بتن می‌باشد که میانگین برای هر ۱۰۰ متر مربع سه ساعت زمان صرف میشود تا بتن ساب بخورد و سطحی صیقلی داشته باشد.

 

این کار نیز با دستگاه سه فاز و ابزاری مثل الماس که شماره بندی دارد انجام میشود .

 

فایده این کار زمانی است که کار فرما میخواهد روی سطح بتن رنگ اپوکسی یا پارکت یا کفپوش نصب کند که باید حتما زیر کار صاف باشد.

 

علاوه بر آن کفسابی بتن بیشتر مواقع ،کف پارکینگ های طبقاتی یا پشت بام ها یا داخل سوله ها یا انبار های بزرگ کارخانجات انجام میشود.

 

بتن هایی که به صورت ماله پروانه انجام شده است ساب زدنش بهتر انجام میشود و درقیمت آن نیز تاثیر گذار است و بتن هایی که با دست ریخته شده ساب زدن سختی نسبت به ماله پروانه دارد .

 

سنگسابی بتن از بین بردن پستی و بلندی ها روی بتن می باشد و در صورت نیاز می شود بتن را مانند سنگ براق و صاف نمود که بنا به درخواست کارفرما انجام می شود.

 

برای سنگ سابی بتن از دستگاه ۳فاز که دارای قدرت بیشتری می باشد استفاده می کنیم .

 

خدمات کفسابی پارکینگ چگونه است؟

 

آلودگی و روغن هایی که از رفت و آمد و همچنین پارک ماشین ها باقی می ماند، یکی از علت های مهم کدر شدن و سیاهی کف پارکینگ بشمار می آید.

 

زیبایی ورودی ساختمان و بخشی از نمای ملک های مسکونی و تجاری با ظاهر روغنی و سیاه موزاییک کف پارکینگ از بین می رود و بجای صرف هزینه های بالای تغییر موزاییک ، باید کفسابی پارکینگ انجام گیرد.

 

برای مثال روغن ریخته شده از خودروهای پارک شده در پارکینگ ساختمان با گذر زمان و در کنار آلودگی ناشی از دود ماشین ها و موارد دیگر، به مرور بیشتر و ماندگارتر می شود و محیطی زننده در پارکینگ ایجاد می شود.

 

خدمات نظافت هم که معمولا با مواد شوینده صورت میگیرد این مکان ها را تمیز نمی کند، و کدر شدن و جای قدیمی روغن خودرو بر روی کف پارکینگ باقی می ماند اما این نگرانی موقتی بوده و می شود با کفسابی پارکینگ به عنوان یک راه حل ارزان و سریع ، موزاییک و سنگ کف پارکینگ را مانند روز اول و حتی براق تر کرد.

 

سطح پارکینگ که براثر ریزش روغن و یا رد لاستیک، کثیف و خراب شده است، با لایه برداری یک دهم میلی متری از سطح سنگ پاکسازی میشود و با لقمه ها و پدهای سنگ ایتالیایی که مخصوص سنگ طراحی شده اند ترمیم شده و مثل روز اول نو و براق خواهند شد.

 

اگر از تمام شرکت های کفسابی پارکینگ نسبت به استعلام قیمت اقدام کنید خواهید دانست که بهترین و منصفانه ترین قیمت بهمراه ضمانت کار مربوط به کفسابی اینترساب (ساسانی) 09125289159  می باشد که تا کنون رضایت صد در صدی مشتریان را بهمراه داشته ایم.


پارکینگ، محل رفت و آمد خودروها می باشد و طبیعی است که آلودگی های زیادی در آن به وجود آید؛ البته کفسابی پارکینگ، این آلودگی ها را از بین برده و حتی اگر نیاز به هم تراز کردن کف باشد، این کار را هم به خوبی انجام خواهد داد.


حال سوال اینجاست که قیمت کفسابی پارکینگ چقدر است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم قیمت این کار با توجه به این عوامل برآورد خواهد شد:


متراژ و ابعاد محیط
نوع کفپوش
شدت و راحتی کار
میزان سلامت یا خرابی کفپوش
نوع مواد مورد استفاده
نوع کفسابی
محل اجرای کار (بیرون شهر یا داخل شهر)
ساب خوردگی یا عدم ساب خوردگی کف در گذشته

 

11 فایده کفسابی راه پله و پاگرد


کفسابی ساختمان، بخش های زیادی را شامل گردیده و یکی از نقاط اصلی ساختمان که تردد در آن زیاد صورت گرفته و لذا آلودگی ها و تغییرات ظاهری بیشتری متوجه آن خواهد بود، راه پله است که اگر کوچکترین آلودگی هم در آن هویدا گردد، ظاهر کل ساختمان را مخدوش کرده و ساکنین ساختمان را در نظر دیگران، افرادی بی اهمیت به پاکیزگی و نظافت جلوه خواهد داد که این اصلاٌ موضوع خوشایندی برای هیچکس نیست.


پس کسانی که راه پله ساختمانی شان دچار تغییرات ظاهری منفی گردیده، بهتر است کفسابی سنگ راه پله را انجام دهند، این کار، فراتر از امر شستشو بوده و ظاهر راه پله را به کلی عوض می کند؛ به طوری که وقتی بعد از کفسابی، قدم در راه پله ها می گذارید، تصور میکنید سنگ های راه پله عوض شده اند.


اما سوالی که در این باره به وجود آمده و لازم است به آن پاسخ دهیم، این است که آیا هر نوع راه پله ای قابلیت کفسابی را دارد؟ در پاسخ باید بگوییم بله همه راه پله های ساختمانی که از سنگ هایی مانند تراورتن، سنگ دهبید، سنگ خوی، سنگ چینی و مرمریت ساخته شده اند، امکان کفسابی را داشته و بهتر است از دستگاه هایی که مخصوص کفسابی سنگ طراحی شده اند، کمک گرفته شود.

 

- رفع سوراخ های ایجاد شده بر روی سنگ راه پله و پاگرد

- ماندگاری 5 ساله مواد نانو بر روی سنگ راه پله

- براق شدن سنگ حتی زیباتر از روز نصب

- هزینه کفسابی ارزان نسبت به شستشوی هفتگی و ماهانه

- رفع ترک های ایجاد شده بر روی سنگ پله و پاگرد

- کفسابی در عرض چند ساعت با دستگاه های حرفه ای

- استفاده از مواد نانو و ایجاد استحکام در سنگ

- جلوگیری از ایجاد نم در زمان شست و شوی راه پله

- بدون هیچ گونه گرد و خاک

- صیغل دادن سنگ های شکسته و آسیب دیده

- صرفه جویی در هزینه های ساختمان

کفسابی راه پله و پاگرد ها با دستگاه هایی مثل دستگاه اتومات پله زن و دستگاه پله زن دستی صورت میگیرد.


پاگرد ها نیز با دستگاه سه فاز و تک فاز ساب میخورند.


زمان لازم برای انجام این کار،در صورتی که هر پله ساب حرفه ای بخواهد نیم ساعت و برای هر پاگرد پنج متری میانگین دو ساعت زمان میبرد.

 

اگر به دنبال بهترین متخصصین در زمینه خدمات کفسابی راه پله و پاگرد هستید نسبت به استعلام قیمت از سایر شرکت های کفسابی راه پله اقدام کنید اما خواهید دانست که بهترین و منصفانه ترین قیمت بهمراه ضمانت کار مربوط به کفسابی اینترساب (ساسانی) 09125289159  می باشد که تا کنون رضایت صد در صدی مشتریان را بهمراه داشته ایم.

 

در چه ساعت هایی امکان کفسابی وجود دارد ؟

 

بعد از ثبت سفارش کفسابی ، بنا به درخواست و صلاحدید مشتری در ساعت و روزی که تعیین کنید آماده ارائه خدمات می باشیم و محدودیتی در زمان انجام سفارش نداریم .

 

چرا خدمات کفسابی را به اینترساب محول میکنیم ؟


1- استفاده اینتر ساب از کارشناسان خبره،باتجربه و آموزش دیده


2- اینتر ساب دارای نمایندگی در اکثر شهرهای بزرگ ایران می باشد


3- در دسترس بودن و حضور سریع کارشناسان اینتر ساب در محل


4- انجام سریع،دقیق و بدون خطای عملیات کف سابی


5- آشنایی کامل اینترساب با انواع مصالح ساختمانی وچگونگی نحوه انجام کار بر روی مصالح ساختمانی مختلف


6- قیمت مناسب و مقرون بصرفه خدمات اینتر ساب


7- پشتیبانی و پاسخ گویی مناسب پرسنل خدماتی به مشتریان

 

 

کفسابی سرامیک و موزاییک

 

امکان گرفتن مشاوره رایگان قبل از کفسابی سنگ وجود داره ؟

 

برای دریافت مشاوره و پاسخ به سوالات و رفع ابهاماتی که برای مشتریان قبل از سفارش پیش می آید می توانید با شماره 09125289159 (ساسانی) تماس حاصل فرمایید

 

بهترین شرکت خدمات کفسابی سنگ در ایران

 

در فضای مجازی بسیاری از شرکت ها و متخصصین وجود دارند تا اقدام به ثبت سفارش و کفسابی نمایند اما مهمترین اصل کیفیت کار و تعهدی است که به مشتری داده می شود

 

پیشنهاد میکنیم همیشه کارهای تخصصی را به خصوص کفسابی و سنگسابی را به متخصصین سنگ و به اهلش بسپارید.

 

متخصصین کفسابی سنگ اینترساب (ساسانی) 15 سال است که با کیفیت کار و قیمت های مناسب و معقولانه در سراسر کشور اقدام به انجام خدمات کفسابی و سنگسابی می کنند و تاکنون یک نارضیتی بعد از انجام پروژه نداشته ایم

 

09125289159

(کفسابی ساسانی)