کفسابی سنگ در معالی آباد،فرهنگ شهر،ستارخان شیراز

کفسابی سنگ و سرامیک در شیراز

 

اگر به دنبال بهترین شرکت خدمات کفسابی هستید ما به شما متخصصین کفسابی ارزان اینترساب را معرفی میکنیم و علت معرفی ما سابقه بالا ، رضایت صد در صدی ، مقرون به صرفه و ارزان بودن قیمت کفسابی، ماندگاری و کیفیت کار و ضمانت خدمات ارائه شده می باشد.

 

کفسابی سنگ در شیراز چند سالی است که با توجه به مقرون به صرفه و ارزان بودن آن نسبت به هزینه های بالای تعمیرات و نظافت ماهیانه توسط شرکت های خدماتی و همچنین ماندگاری بالای براق بودن و نو شدن سنگ حتی نسبت به روزهای اول در میان شهروندان از استفاده بالایی برخوردار شده

 

محل کار، فروشگاه، درمانگاه، مراکز تفریحی و حتی منازل تنها بخشی از محل های ارائه خدمات کفسابی سنگ در شیراز می باشد . رفت و آمد های بسیار فقط باعث کدری و سیاهی سنگ شده که نظافت های روزانه نیز از پس آن برنمی آید . کفسابی سنگ شستشوی معمولی سنگ نیست

 

برخی کفسابی سنگ را با شست و شوی ساده و معمولی سنگ مقایسه می کنند. اما اگر یک مرتبه شاهد این نوع خدمات باشید و پس از انجام کار و صیغل دادن سنگ تغییر صد در صدی آن را مشاهده کنید متوجه می شوید که کار مواد نانو ، جرم گیری سنگ و صیغل دادن در عرض چند ساعت شبیه به یک معجزه در زنده کردن سنگ است.

09125289159

(کفسابی سنگ ساسانی)

 

بهترین مزیت کفسابی و سنگسابی این است که در کنار قیمت بسیار مناسب و ارزان ، کیفیت و ماندگاری بسیار بالایی دارد.

 

کفسابی پارکینگ3

خدمات کفسابی سنگ در شیراز

 

کدر شدن سنگ و سرامیک، سیاه شدن نمای سنگ، ایجاد ترک های ریز، سوراخ شدن سطح سنگ و سرامیک در منزل و ریختن روغن خودرو و ماندن جای لاستیک بر روی موزاییک های کف پارکینگ ساختمان یا رفت و آمد بسیار در راه پله ها باعث شده تا ظاهر ساختمان محل زندگی و یا محل کار شما زیبایی خود را از دست بدهد.

 

حتی استفاده از مواد شوینده سیاهی و کدر شدن سنگ را درست نمیکند و فقط هزینه هایی بصورت ماهانه برای نظافت ساختمان انجام می شود که بعد از خشک شدن پارکینگ و راه پله همچنان شاهد جاهای باقی مانده از روغن خودرو و جای لاستیک ها هستیم که با هیچ مواد شوینده ای از بین نمی رود.

 

در این زمان نیاز است تا با استفاده از دستگاه مخصوص کفسابی و سنگسابی و بوسیله مواد مخصوص کفسابی و مواد نانو اقدام به کفسابی سنگ و سرامیک نماییم.

 

09125289159

(کفسابی سنگ ساسانی)

 

در کفسابی سنگ در شیراز، سطح موزاییک، سرامیک و انواع سنگ بوسیله دستگاه جرم گیری و سپس صیغل داده می شود و مواد نانو باعث براق شدن و ماندگاری تا حدود 5 سال می شود.

 

تصاویر قبل و بعد از کفسابی سنگ شاهد و گواه فعالیت متخصصین کفسابی اینترساب می باشد.

 

 

کفسابی ارزان پارکینگ

 

کفسابی ارزان سرامیک

 

کفسابی ارزان حیاط

 

تفاوت خدمات کفسابی و سنگسابی در چیست ؟

 

زمانی که بعداز فرش کردن سنگ ها (یعنی بعداز اتمام سنگ کاری داخل یک واحد یا پارکینگ) مابین بندها پستی و بلندی (ناخنک) وجود دارد ، برای از بین بردن این پستی بلندی ها باید سنگ سابی انجام شود تا سطحی کاملا مسطح به وجود بیاید. این عملیات سنگسابی نام دارد.


اما کفسابی بعداز اتمام عملیات سنگسابی( که باعث از بین رفتن پستی بلندی های سنگ میشود و سطحی صاف به عمل می آید) شفاف شدن سنگ را به همراه دارد و سطح سنگ را ایینه ای و براق میکند.

 

فرقی نمی کند در کدام یک از شهرهای زیبای شیراز هستید، تنها با یک تماس هم می توانید از مشاوره رایگان متخصصین ما بهره مند شوید و هم از قیمت های ارزان کفسابی سنگ.

09125289159

(کفسابی سنگ ساسانی)

 

خدمات کفسابی سنگ در استان فارس و شیراز :

کفسابی سنگ در معالی آباد، فرهنگ شهر، ستارخان، ملاصدرا، محله ارمنی ها، آستانه، شهرک گلستان، ابیوردی، لردگان، داراب، فسا، جهرم، کازرون، نی ریز، آباده، لار، نورآباد و زرین دشت شیراز.

 

 

کفسابی ارزان شیراز

 

 

رفع سیاهی و اسیدی شدن سنگ با کفسابی

 

صیغل دادن کف پارکینگ و رفع اثرات روغن و خط ترمز های خودرو و همچنین رفع صد در صدی اسیدی شدن انواع سنگ در ساختمان باعث بازگشت زیبایی به نما و ظاهر پارکینگ شده و همچنین باعث طول عمر سنگ و موزاییک می شود.


در هر کجای استان فارس و شهرستان شیراز که باشید تنها با تماس با متخصصین کفسابی ارزان موزاییک و انواع سنگ اینترساب می توانید از مشاوره و بازدید برخوردار شوید.


در تصویر زیر نمونه ای از اسیدی شدن موزاییک پارکینگ و رفع آن را توسط مواد نانو و دستگاه کفسابی قرار داده ایم تا تفاوت قبل و بعد کار را مشاهده کنید.

 

کفسابی موزاییک

 

 

پشتیبانی و ارائه خدمات توسط متخصصی اینترساب حتی در روزهای تعطیل باعث شده تا علاوه بر بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات کفسابی در شیراز باشیم بلکه جزء برترین متخصصین در این زمینه در اکثر استان های کشور قرار بگیریم، کیفیت بالا، ماندگاری و قیمت ارزان کفسابی در شیراز مهمترین اعتبار ماست.

 

09125289159

(کفسابی سنگ ساسانی)