کفسابی ارزان سنگ در کرج | جهانشهر | عظیمیه | گوهردشت | فردیس | مهرشهر

کفسابی سنگ در کرج

 

اگر بدنبال بهترین شرکت خدمات کفسابی سنگ در کرج هستید ما به شما متخصصین کفسابی اینترساب را پیشنهاد می کنیم .

 

بهتر است بدانید کفسابی سنگ کاملا با شست و شوی معمولی یا با کف و نظافت هایی که شرکت خدماتی انجام میدهند فرق می کند . ما برای شما تعدادی از این تفاوت ها و مزیت های کفسابی سنگ در کرج را بازگو می کنیم:

 

این نوع خدمات کاملا حرفه ای و توسط متخصص سنگ انجام می شود نه توسط نظافت کار ساختمان .

 

در کفسابی از مواد نانو استفاده می شود نه مواد شوینده معمولی.

 

در خدمات سنگ از مواد نانو استفاده می شود و ضمانت 5 ساله براق ماندن سنگ وجود دارد.

 

کفسابی و سنگسابی باعث صیغل دادن سطح سنگ و زنده شدن دوباره آن می شود.

 

جرم گیری در تمامی مراحل انجام می شود.

 

در کنار قیمت کفسابی سنگ، ضمانت و ماندگاری بالای کار قابل تضمین است

 

اگر بدنبال شرکت و متخصصینی حرفه ای در خدمات کفسابی سنگ و سرامیک در کرج و استان البرز هستید پیشنهاد میکنیم با یک بار دریافت مشاوره خودتان اینترساب را از میان تمام متخصصین انتخاب کنید.

 

کفسابی و سنگسابی به معنای سابیدن کف وسنگ، لایه برداری، تراشیدن لایه ای نازک از روی کف و سنگ برای ، جلا دادن، شفاف نمودن ، براق نمودن، آینه ای کردن و از بین بردن جرم ،کثیفی و ایرادات سنگ و کف بنا،پارکینگ یا محوطه ساختمان می باشد. در انجام کفسابی با استفاده از دستگاه های مخصوص 1 الی 3 میلیمتر لایه برداری از سنگ و کف صورت می گیرد تا جرم ها و آلودگی های موجود بر روی سنگ و کف از بین بروند و علاوه بر درخشان شدن سنگ، سطح آن نیز کاملا صاف ، مسطح و صیقلی شود.

 

انجام کفسابی برای تمامی انواع مصالح ساختمانی، اعم از انواع سنگ ها مانند سنگ مرمر، گرانیت، ... و همچنین بتن، موزائیک و سایر مصالح که معمولا برای کف بنا ف محوطه،پارکینگ، راهرو ها و .... کاربرد داشته و زیبایی و جلوه خاصی به کف ساختمان میدهد.

09125289159

(کفسابی سنگ ساسانی)

 

کفسابی سرامیک در کرج

کفسابی سنگ چیست؟

ممکن است برای هر کدام از ما پیش آمده باشد که سطح سنگ منزل یا محل کار ما خراش برداشته يا مواد اسیدی روی آن ریخته باشد.

حتی در برخی موارد این اتفاقات برای ساختمان‌های نوساز رخ می‌دهد که باعث می شود از جذابیت سنگ کم شود.

زمانی که بعداز فرش کردن سنگ ها (یعنی بعداز اتمام سنگ کاری داخل یک واحد یا پارکینگ) مابین بندها پستی و بلندی (ناخنک) وجود دارد ، برای از بین بردن این پستی بلندی ها باید سنگ سابی انجام شود تا سطحی کاملا مسطح به وجود بیاید. این عملیات سنگسابی نام دارد.


اما کفسابی بعداز اتمام عملیات سنگسابی( که باعث از بین رفتن پستی بلندی های سنگ میشود و سطحی صاف به عمل می آید) شفاف شدن سنگ را به همراه دارد و سطح سنگ را ایینه ای و براق میکند.

 

به سابیدن وتراش کف بنا، ساختمان و به طور کلی هر سازه دارای مصالح ساختمانی غیر فلزی،در حد بسیار کم(بین 1تا 5 میلیمتر) کف سابی گفته میشود.

 

کف سابی باعث حذف نا همواریهای بوجود آمده به مرور زمان ، آلودگی های سطوح و کلونی های میکروبی و محیط زیست موجودات میکروسکوپی که در شیار های برخ یاز سطوح زیست و تکثیر می شوند،میگردد.


لازم بذکر است این کار با شست وشوی ساختمان بسیار فرق دارد.در شست و شو با استفاده از مواد شوینده، شیمیایی و اسیدی اقدام به پاک سازی سطوح میگردد که البته در سطوح لعاب دار و سنگ و موزاییک تازه باعث درخشان شدن و براق شدن کف میگردد،ولی گذر زمان و تاثیرات مخرب فیزیکی و شیمیایی بر روی سطوح باعث میگردد ناهمواریهایی بر سطح آنها ایجاد شود که مواد شوینده دیگر قابلیت تمیزکردن آن ها را ندارند .کف سابی با استفاده از حرکات مکانیکی و چرخشی دستگاههای مربوطه، اقدام به سابیدن و لایه برداری بسیار ظریف از روی سطوح نموده و سطح کدر و آسیب دیده را به سطح براق و شفاف تبدیل میکند.

 

همچنین با استفاده از مصالح ساختمانی (حسب نوع کف مصالح تغییر میکند ولی عمدتاً از پودر سنگ و سیمان سفید به همراه برخی از مواد نانو استفاده میگردد)اقدام به پرنمودن و همسطح سازی فرو رفتگی ها و آسیبهای بوجود آمده بر روی کف می نماید.

 

09125289159

(کفسابی سنگ ساسانی)

 کفسابی سنگ در کرج

 

کدر شدن ، سیاهی سنگ ، ریختن مواد اسیدی ، ریختن روغن خودرو در کف پارکینگ ، ایجاد ترک و سوراخ بر روی سنگ و سرامیک تنها تعدادی از آسیب هایی است که به سنگ و سرامیک وارد می شود .

 

معمولا هزینه های سنگین و دردسرهای تعمیرات و هزینه های پرتکرار نظافت و عدم رسیدن به نتیجه دلخواه دلایلی است که شما را به فکر یک ایده ارزان و کم هزینه در براق کردن و صیغلی نمودن انواع سنگ ، سرامیک و موزاییک میکند .

 

بهترین متخصصین خدمات کفسابی سنگ در کرج حتی در روز های تعطیل آماده پاسخ گویی و مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند .

 

کفسابی ارزان سنگ در کرج باعث شده که در تمامی نقاط شهر اعم از جهانشهر | عظیمیه | گوهردشت | فردیس | مهرشهر | محمد شهر | آزادگان | طالقانی | مصباح | هفت تیر | میدان شهدا | حصارک | دهقان ویلا | زمین های خانم انصاری | بلوار جمهوری | ماهدشت | زیبادشت و سایر مناطق اقدام به ارائه خدمات کفسابی و سنگسابی نماییم .

 

تلفن کفسابی کرج

 

شاید در قدم اول تصور کنید که تنها راه حل موجود عوض کردن سنگ و سرامیک است که هزینه بسیار بالایی را شامل می‌شود اما ما برای شما یک پیشنهاد داریم، شما می‌توانید با کفسابی این مشکل را با قیمت خیلی پایین تر حل کنید.

 

رفع سیاهی و اسیدی شدن سنگ با کفسابی

 

صیغل دادن کف پارکینگ و رفع اثرات روغن و خط ترمز های خودرو و همچنین رفع صد در صدی اسیدی شدن انواع سنگ در ساختمان باعث بازگشت زیبایی به نما و ظاهر پارکینگ شده و همچنین باعث طول عمر سنگ و موزاییک می شود .


در هر کجای استان البرز و شهرستان کرج که باشید تنها با تماس با متخصصین کفسابی ارزان موزاییک و انواع سنگ اینترساب می توانید از مشاوره و بازدید برخوردار شوید .


در تصویر زیر نمونه ای از اسیدی شدن موزاییک پارکینگ و رفع آن را توسط مواد نانو و دستگاه کفسابی قرار داده ایم تا تفاوت قبل و بعد کار را مشاهده کنید.

 

کفسابی موزاییک کرج

 

ماندگاری کفسابی و براق ماندن سنگ و سرامیک چند سال است ؟

در کفسابی سنگ با مواد نانو ، هم جرم گیری انجام میشه و هم 200 درصد مقدار براق شدن سطوح بالاتر از بقیه موارد در کفسابی هست .

 

همچنین در کفسابی با مواد نانو ، براق بودن بیش از 5 سال با کیفیت بالا ماندگاری داره و سطح سنگ بسیار شفاف و براق میشه .

 

قیمت ارزان کفسابی سنگ و سرامیک در سال 1401و کیفیت بالای کار بهمراه پشتیبانی ، باعث شده تا اینترساب در کمترین زمان در بین بهترین شرکت های خدمات کفسابی سنگ در ایران قرار بگیرد .

 

کفسابی به معنای صاف و صیقلی کردن سطح سنگ است که باعث می‌شود کف ساختمان مثل روز اول برق بزند

 

09125289159

(کفسابی سنگ ساسانی)

 

کفسابی کرج

خدمات کفسابی ارزان سنگ | سرامیک | موزاییک | راه پله | پارکینگ | کفپوش | بتن در کرج

 

 

خدمات کفسابی سنگ در جهانشهر، عظیمیه، گوهردشت ، فردیس و طالقانی کرج

اینتر ساب با بیش از ۱۲ سال سابقه کار در زمینه کفسابی می تواند گزینه بسیار مناسبی برای شما باشد.

 اگر ساکن استان البرز و شهرستان کرج هستید و نیاز به خدمات کفسابی ارزان سنگ دارید بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات کفسابی سنگ در عظیمیه، گوهردشت، طالقانی، هفت تیر، فردیس، جهانشهر و....اینتر ساب می باشد که مزایای استفاده از پشتیبانی و کف سابی را به شرح ذیل برایتان بیان می کنیم:

۱ )قیمت ارزان کفسابی سنگ در مقابل کیفیت بالای مواد نانو


۲) استفاده از دستگاههای به روز و پیشرفته کفسابی


۳ )پشتیبانی و ارائه خدمات در تمامی نقاط استان


۴) مشاوره رایگان و استعلام قیمت به صورت تلفنی و حضوری


۵) ضمانت ۵ ساله کف سابی با مواد نانو


۶) دارا بودن متخصصین سنگ با سابقه کاری بالا


۷ )رضایت صددرصدی تمام مشتریان از نحوه خدمات کفسابی

 

09125289159

(کفسابی سنگ ساسانی)

 

 

 

- خدمات کفسابی ارزان سنگ در اصفهان

-خدمات کفسابی ارزان سنگ در مشهد

-خدمات کفسابی ارزان سنگ در تبریز

-خدمات کفسابی ارزان سنگ در شیراز

خدمات کفسابی ارزان سنگ در قم