کفسابی ارزان سنگ در مشهد | احمد آباد | هاشمیه | خیام | بلوار سجاد | باهنر

کفسابی سنگ در مشهد

 

خدمات کفسابی ارزان در مشهد از جمله خدماتی است که در تمامی نقاط استان خراسان توسط متخصصین کفسابی اینترساب به وسیله دستگاه‌های مدرن ،مواد نانو و کیفیت بالا انجام می شود.

 

کفسابی سنگ یعنی صیغل دادن و زنده کردن سنگ مرده و یا از بین رفته.

 

کفسابی کاملا با شست و شوی ساده و معمولی سنگ تفاوت دارد.

 

کفسابی سنگ براق کردن طولانی مدت سنگ و سرامیک است.

 

با کفسابی یعنی هر اثری اعم از خط ترمز ماشین ها و روغن های ریخته شده در کف پارکینک را بدون هیچ دردسری و در عرض چند ساعت برای همیشه پاک کنید.

 

کفسابی سنگ در کنار حرفه ای بودن از قیمت بسیار مناسب و ضمانت اجرایی برخوردار است.

 

اگر بدنبال شرکتی با متخصصین حرفه ای و دارای ضمانت کاری و همچنین مناسب بودن از نظر قیمت کفسابی سنگ در مشهد و استان خراسان هستید ما به شما اینترساب را معرفی می کنیم.

 

09125289159

(کفسابی سنگ ساسانی)

 

 

کفسابی ارزان مشهد

 

رفت و آمدهای بسیار در ساختمان ها، فروشگاه ها، درمانگاه ها و سایر مراکز عمومی و خصوصی و همچنین آلودگی محیط باعث می‌شود تا زیبایی و براق بودن سنگ در همان ماه ها و سال‌های اول از بین برود .

 

در این زمان معمولا به فکر تغییر سنگ و سرامیک هستید اما هزینه‌های بالای بنایی و خرید سنگ بزرگ ترین مشکل پیش روی شماست ،به همین منظور ایده ای جدید در زمینه صیقل دادن و براق نمودن سنگ کف ساختمان ها با دستگاه و مواد مخصوص که به کفسابی سنگ معروف میباشد قابل انجام است .

 

در کفسابی سنگ هزینه‌ها به شدت کاهش پیدا کرده و در کمترین زمان ممکن و در عرض چند ساعت زیبایی به محل کار و زندگی شما برمی گردد. به همین منظور برای دریافت مشاوره و نمونه کار و استعلام قیمت کفسابی در مشهد در سال ۱۴۰۰ از خدمات پشتیبانی اینترساب در تمامی روزهای هفته استفاده کنید . 

 

موارد آسیب زننده به کف بنا و ساختمان


1- استفاده از اسید ،جوهر نمک


2- استفاده از شوینده های قوی شیمیایی


3- ریختن موادکدر کننده یا اسیدی مانند آبلیمو،چای، روغن موتور،روغن ترمز ،انواع نوشیدنی ها و ...


4- افتادن اشیا سنگین برروی کف


5- کشیدن و جابجایی اجسام بر روی کف

 

 

09125289159

(کفسابی سنگ ساسانی)

کفسابی ارزان سرامیک

ماندگاری کفسابی سنگ و سرامیک چند سال است ؟

 

در کفسابی سنگ با مواد نانو ، علاوه بر جرم گیری ، 200 درصد مقدار براق شدن سطوح بالاتر از بقیه موارد در کفسابی است .

 

براق ماندن سنگ در کفسابی ، بیش از 5 سال با کیفیت بالا ماندگاری داره و سطح سنگ بسیار شفاف میشه .

 

قیمت ارزان کفسابی در سال 1401 و کیفیت بالای کار بهمراه پشتیبانی ، باعث شده تا کفسابی سنگ اینترساب در کمترین زمان در بین بهترین شرکت های خدمات کفسابی سنگ و استان خراسان قرار بگیرد .

 

تفاوت خدمات کفسابی و سنگسابی در چیست ؟

 

زمانی که بعداز فرش کردن سنگ ها (یعنی بعداز اتمام سنگ کاری داخل یک واحد یا پارکینگ) مابین بندها پستی و بلندی (ناخنک) وجود دارد ، برای از بین بردن این پستی بلندی ها باید سنگ سابی انجام شود تا سطحی کاملا مسطح به وجود بیاید. این عملیات سنگسابی نام دارد.


اما کفسابی بعداز اتمام عملیات سنگسابی( که باعث از بین رفتن پستی بلندی های سنگ میشود و سطحی صاف به عمل می آید) شفاف شدن سنگ را به همراه دارد و سطح سنگ را ایینه ای و براق میکند.

 

کفسابی سرامیک5

خدمات کفسابی ارزان سنگ سرامیک در شهرهای مشهد


کفسابی ارزان سنگ در احمد آباد، بلوار هاشمیه، محله خیام، ملک آباد، باهنر، هفت تیر، محله دانشجو، بلوار سجاد، خراسان رضوی، خراسان شمالی

 

 

09125289159

(کفسابی سنگ ساسانی)