خدمات کفسابی ارزان پارکینگ در تهران و کرج

خدمات کفسابی ارزان پارکینگ در تهران و کرج

 

آلودگی و روغن هایی که از رفت و آمد و همچنین پارک ماشین ها باقی می ماند، یکی از علت های مهم کدر شدن و سیاهی کف پارکینگ بشمار می آید.

 

زیبایی ورودی ساختمان و بخشی از نمای ملک های مسکونی و تجاری با ظاهر روغنی و سیاه موزاییک کف پارکینگ از بین می رود و بجای صرف هزینه های بالای تغییر موزاییک ، باید کفسابی پارکینگ انجام گیرد.

 

برای مثال روغن ریخته شده از خودروهای پارک شده در پارکینگ ساختمان با گذر زمان و در کنار آلودگی ناشی از دود ماشین ها و موارد دیگر، به مرور بیشتر و ماندگارتر می شود و محیطی زننده در پارکینگ ایجاد می شود.

 

سطح پارکینگ که براثر ریزش روغن و یا رد لاستیک، کثیف و خراب شده است، با لایه برداری یک دهم میلی متری از سطح سنگ پاکسازی میشود و با لقمه ها و پدهای سنگ ایتالیایی که مخصوص سنگ طراحی شده اند ترمیم شده و مثل روز اول نو و براق خواهند شد. اما نکته قابل توجه قیمت کفسابی سنگ می باشد که اینترساب با تعرفه و خدماتی ارزان در سراسر ایران این مشکل را کاملا حل کرده است.

 

مزیت های کفسابی پارکینگ:

 

ضمانت اجرایی در از بین رفتن تمامی سیاهی ها ، خط ترمزها ، جای روغن خودروها در عرض چند ساعت

 

ضمانت اجرایی در ماندگاری بالای مواد نانو در کفسابی موزاییک

 

رفع ترک و سوراخ های ایجاد شده بر روی موزاییک های پارکینگ

 

صیغل دادن سطح موزاییک پارکینگ

 

جرم گیری از سطح سنگ و موزاییک

 

 

 

کفسابی پارکینگ

 

خدمات نظافت هم که معمولا با مواد شوینده صورت میگیرد این مکان ها را تمیز نمی کند، و کدر شدن و جای قدیمی روغن خودرو بر روی کف پارکینگ باقی می ماند اما این نگرانی موقتی بوده و می شود با کفسابی پارکینگ به عنوان یک راه حل ارزان و سریع ، موزاییک و سنگ کف پارکینگ را مانند روز اول و حتی براق تر کرد.

 

اگر از تمام شرکت های کفسابی پارکینگ نسبت به استعلام قیمت اقدام کنید خواهید دانست که بهترین و منصفانه ترین قیمت بهمراه ضمانت کار مربوط به کفسابی اینترساب   می باشد که تا کنون رضایت صد در صدی مشتریان را بهمراه داشته ایم.

(ساسانی) 09125289159

 

 

- خدمات کفسابی ارزان سنگ در کرج

- خدمات کفسابی ارزان سنگ در اصفهان

-خدمات کفسابی ارزان سنگ در مشهد

-خدمات کفسابی ارزان سنگ در تبریز

-خدمات کفسابی ارزان سنگ در شیراز

خدمات کفسابی ارزان سنگ در قم